Evra: Kuszczak powinien być pewniakiem w kadrze Polski

PRZEGLĄD PRASY. Po czwartkowym meczu reprezentacji Polski z Francją, obrońca rywali Patrice Evra wyraził zdziwienie, że w drużynie Franciszka Smudy brakuje jego kolegi z Manchesteru United Tomasza Kuszczaka. - Uważam, że powinien być pewniakiem w tej drużynie - powiedział Francuz cytowany przez ?Fakt?.

W bramce polskiej drużyny w starciu z "Les Bleus" 90 minut zagrał znakomicie spisujący się Wojciech Szczęsny broniący na co dzień barw Arsenalu Londyn. Tymczasem piłkarz "Czerwonych Diabłów" jest zdania, że to rezerwowemu jego drużyny bardziej należy się miejsce między słupkami naszej kadry.

- Szkoda, że Tomka nie ma w waszej reprezentacji. On jest świetnym bramkarzem, znam go i uważam, że powinien być pewniakiem w tej drużynie - taką wypowiedź Evry przytoczył "Fakt" .

Przypomnijmy, że Kuszczak rozegrał w polskiej kadrze dotychczas dziesięć spotkań, a jego ostatnim występem był ten rozegrany na równo rok przed meczem z Francją. W Murcji bramkarz MU wpuścił aż sześć goli w spotkaniu z przyszłymi mistrzami świata - Hiszpanami.

Następca Zidane'a: Perquis będzie miał pewne miejsce w kadrze Polski

 

Kogo zdaniem internautów brakuje w kadrze Smudy >

Więcej o: