Reprezentacja. Obraniak raczej nie zagra z Argentyną

PRZEGLĄD PRASY. - Wątpię, bym, zagrał z Argentyną. Moja partnerka jest w zaawansowanej ciąży. Poród jest zaplanowany na 1 lub 2 czerwca. Trener zgodził się, bym przyjechał parę dni później - mówił w wywiadzie dla ?Przeglądu Sportowego? piłkarz Lille i reprezentant Polski Ludovic Obraniak. Argentyna będzie sparingowym rywalem biało-czerwonych 5 czerwca na stadionie Legii.

Redaktor też człowiek. Zobacz co nas wkurza na Facebook.com/Sportpl ?

O wątpliwościach co do występu Francuza z polskim paszportem już wcześniej mówił asystent Smudy Hubert Małowiejski. - Jesteśmy w stałym kontakcie z Obraniakiem. Z tego co wiem, nie będzie problemu z kompromisem. Piłkarz dotrze do nas prawdopodobnie dwa-trzy dni po rozpoczęciu zgrupowania - mówił Małowiejski.

W poniedziałkowym wydaniu "Przeglądu Sportowego"  ? piłkarz przyznaje, że wątpi w swój występ na stadionie Legii. - Moja partnerka jest w zaawansowanej ciąży. Poród jest zaplanowany na 1 lub 2 czerwca. Chcę z nią zostać kilka dni po tym wydarzeniu. Ona jest tu sama. Trener zgodził się, bym przyjechał parę dni później - mówi piłkarz, który z orzełkiem na piersi rozegrał 15 spotkań, strzelając 4 gole. Obraniak nie odpuści jednak starcia z Francją 9 czerwca.

- Nie wiem, czy Francuzom nie zabraknie motywacji. Nie siedzę w ich głowach. Za to na pewno nam jej nie zabraknie. Słyszałem, że w Polsce ludzie są niezadowoleni z kadry. Nie podoba mi się, że nie stoją murem za reprezentacją. W Polsce ciągle się na coś narzeka - mówił Obraniak, który dotychczasowe występy reprezentacji pod wodzą Franciszka Smudy ocenia pozytywnie.

Do tej pory reprezentacja Polski prowadzona przez Franciszka Smudę rozegrała 20 meczów. 7 z nich wygrała, jedno mniej przegrała.

Poza meczami z Argentyną i Francją Polacy planują rozegrać mecz towarzyskie także z Gruzją (10.08) i Niemcami (6.09).

Zmiany w kadrze Smudy  ?

Więcej o:
Copyright © Agora SA