PZPN: Francja potwierdzona. Mecz z Polakami 9 czerwca

Znamy kolejnego przeciwnika biało-czerwonych w 2011 roku. 9 czerwca w Gdańsku reprezentacja Polski rozegra mecz towarzyski z Francją. Umowa między federacjami została już podpisana.

W pierwszym półroczu 2011 roku reprezentacja Franciszka Smudy rozegra jeszcze mecze z Mołdawią (6.02 w Vila Real de Santo Antonio), z Norwegią (9.02. na Estadio Algarve), z Litwą na wyjeździe (25.03 miejsce spotkania nie jest jeszcze potwierdzone) oraz z Grecją (29.03 miejsce również nie jest potwierdzone); pod koniec maja kadra wyjedzie na zgrupowanie do Austrii, gdzie najprawdopodobniej 2.06. rozegra mecz towarzyski - rywal nie jest jeszcze znany.

Nieznany jest także przeciwnik Polaków w spotkaniu, które odbędzie się w Polsce 6 czerwca natomiast 10 sierpnia, jako gospodarz Polska, podejmie Gruzję.

Dwa wrześniowe spotkania (3 i 6.09) odbędą się w kraju. Od dawna zakontraktowany jest mecz z Niemcami, choć miejsce rozegrania spotkania stoi pod znakiem zapytania. Cały czas trwają poszukiwania rywala na pierwszy wrześniowy termin.

Kolejne terminy meczów wypadają 7 i 11 października, na wyjeździe, oraz w połowie listopada w Polsce.

Kalendarz meczów reprezentacji Polski w 2011 roku:

Polska awansuje w rankingu FIFA

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.