Polacy za granicą. Jeleń: Nie twórzmy sztucznych reprezentantów

PRZEGLĄD PRASY. - O wiele bardziej jestem za tym, żeby szukać takich zawodników, którzy mają polskie korzenie, a nie tworzyć sztucznych reprezentantów, jakim był na przykład Olisadebe - mówi w rozmowie z ?Polska The Times? Ireneusz Jeleń.

SPORT.PL na FACEBOOK-u - wejdź na nasz profil, zostań fanem. Komentuj, dyskutuj, radź ?

Jeleń stracił większość rundy jesiennej z powodu kontuzji i rehabilitacji kolana. Teraz jest już w końcu zdrowy.

- Od ponad dwóch miesięcy leczę w Polsce kontuzjowane kolano. W poniedziałek byłem w Poznaniu na badaniach USG, które potwierdziły, że jestem zdrowy i mogę wreszcie wracać do treningów - cieszy się napastnik Auxerre i reprezentacji Polski. - W poniedziałek wracam do treningów z Auxerre. Mam nadzieję, że uda mi się odbudować na tyle formę, że trener Jean Fernandez wystawi mnie już 15 stycznia przeciwko Monaco - zapowiada Jeleń.

Tak dla Perquisa, nie dla Arboledy?

Jeleń wypowiedział się także na temat nowych reprezentantów Polski. Napastnik Auxerre nie jest zwolennikiem rozszerzania składu za wszelką cenę.

- Niestety, mamy problemy z obroną. Przykład Ludovica Obraniaka pokazuje, że ściągnięcie Perquisa może nam wyjść na dobre. O wiele bardziej jestem za tym, żeby szukać takich zawodników, którzy mają polskie korzenie, a nie tworzyć sztucznych reprezentantów, jakim był na przykład Olisadebe - powiedział Jeleń.

Fabiański wreszcie pewny gry w Arsenalu Londyn ?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.