Ekstraklasa. Poważna kontuzja kolana Rafała Boguskiego

Rafał Boguski wtorkowy trening opuścił z kontuzją. Pierwsze rokowania są bardzo złe - zawodnik mógł uszkodzić sobie jedno z więzadeł w kolanie. ?Rafał usłyszał coś w kolanie, a to jest zły znak? - powiedział trener Maaskant, który rozmawiał z zawodnikiem chwilę po pechowym starciu - donosi oficjalny serwis internetowy wicemistrzów Polski.

Boguski ucierpiał w trakcie jednej z gierek, które rozgrywane były podczas wtorkowego treningu. Rafał upadł na ziemię po starciu z Patrykiem Małeckim, koremu starał się odebrać piłkę. Podniósł się z niej dopiero po założeniu mu opatrunku z lodu z pomocą innych osób - czytamy na stronie wisla.krakow.pl

- To bardzo zła wiadomość dla Rafała i dla nas, bo w ostatnim czasie dobrze spisywał się na treningach - powiedział trener Maaskant. Boguski również był zadowolony ze swoich postępów treningowych. Napastnik wierzył, że wkrótce na stałe wróci do podstawowego składu zespołu spod Wawelu.

- Coraz lepiej się czuję, mam coraz więcej sił, lepszą szybkość. Mam nadzieję, że forma będzie dalej zwyżkować - mówił niedawno Boguski.

Zawodnik przejdzie wkrótce szczegółowe badania, które wykażą jak długa powinna być przerwa w grze reprezentanta Polski.

Rozgrywający Rody Kerkrade na celowniku Wisły Kraków ?

Więcej o: