Reprezentacja. Sztabowcy Smudy jadą po Perquisa

PRZEGLĄD PRASY. Współpracownicy selekcjonera Franciszka Smudy - Jacek Zieliński oraz Hubert Małowiejski wybierają się do Francji, by spotkać się z Damienem Perquisem - czytamy w ?Przeglądzie Sportowym?. Obrońca Sochaux zadeklarował w rozmowie z Ludovikiem Obraniakiem, że jest gotowy do gry w reprezentacji Polski.

Piłkarz, którego babcia była Polką przekazał swojemu przyjacielowi - Obraniakowi informację, że chce grać w naszej kadrze, jednak Małowiejski, który jest szefem banku informacji deklaruje, że takie deklaracje nie mają większego znaczenia. - Bezpośrednio chcemy od samego Perquisa usłyszeć, że jego gotów zagrać dla Polski - powiedział sztabowiec.

- Obejrzymy sobotni mecz Sochaux - Nice. Mam nadzieję, że później będzie okazja porozmawiać z Damienem - mówi Małowiejski. - Gdy wszystko dobrze się ułoży, to chłopak powinien być do naszej dyspozycji wiosną przyszłego roku - dodaje Smuda.

Gdyby Perquis przypadł do gustu członkom sztabu kadry, to mógłby wzmocnić blok obronny naszej reprezentacji. Nie licząc meczu z Ukrainą, nasza defensywa spisywała się w dotychczasowych meczach towarzyskich zdecydowanie poniżej oczekiwań.

Perquis strzelił gola w meczu z Rennes ?

Więcej o:
Copyright © Agora SA