Piłka nożna. Smolarek: Smuda powinien rozmawiać ze mną osobiście

PRZEGLĄD PRASY. - Jeśli trener Smuda chciał powiedzieć coś o mnie, to powinien powiedzieć mi to prosto w oczy. Nie inaczej - mówi w wywiadzie dla ?Super Expressu? Euzebiusz Smolarek o sytuacji panującej między nim a trenerem kadry.

Kolejny piękny gol Smolarka na www.ekstraklasa.tv ?

Smolarek nie ukrywał, że zdecydował się na grę w polskiej lidze po to, aby znów trafić do kadry. Jak na razie w barwach Polonii prezentuj się bardzo dobrze i dostrzegł to Franciszek Smuda, który powołał napastnika na mecze towarzyskie.

Nigdy jednak nie było między panami wielkiej przyjaźni. Smuda, komentując transfer Smolarka do Kavali, powiedział, że "kawał to ja mogę opowiedzieć".

Smolarek: gram swoje, nie ważne czy trener kadry na trybunach czy nie - Mam nadzieję, że to powołanie to nie kawał. Ale bardzo się cieszę. Między innymi po to przyjechał do Polski. To bzdura, że nie chcę grać w reprezentacji. Będę na każde zawołanie. Choćby na piechotę i o północy - powiedział piłkarz.

- Nie znam trenera Smudy, za to chyba on zna mnie lepiej, bo dużo opowiadał na mój temat. A ja o nim nie mówiłem wiele. Jedno jest pewne: jeśli trener Smuda chciał powiedzieć coś o mnie, to powinien powiedzieć mi to prosto w oczy. Nie inaczej - zakończył Smolarek.

Kadra musi iść na całość - mówi Smuda

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.