Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Fabiański: Chce udowodnić, że mogę być numerem 1

Łukasz Fabiański zapowiada w wywiadzie dla "Daily Mirror": Chcę udowodnić, że jestem wystarczająco dobry, aby zostać podstawowym bramkarzem Arsenalu w tym sezonie - powiedział bramkarz, który dodał, że może mu to pomóc zrealizować drugi cel, czyli pozycję numer jeden w bramce drużyny narodowej.

Baw się z nami w Wygraj Ligę! Wygraj 20 000 zł. ?

Fabiański wierzy, że to właśnie on znajdzie się w wyjściowej jedenastce na pierwszy mecz z Liverpoolem. - Mam nadzieję, że będzie to dla mnie przełomowy sezon - powiedział. - Mam podwójne zadanie: Zostać bramkarzem numer 1 w Arsenalu, co pomoże mi zrealizować drugi cel, czyli pozycję numer 1 także w drużynie narodowej.

- Oczywiście nie wiem, czy będę grał, ale wierzę że tak będzie, gdyż grałem w wielu towarzyskich meczach przed sezonem - dodał bramkarz. - Mam 25 lat i to bardzo dobry czas, by zadomowić się w bramce na stałe.

Fabiański zdecydowanie odpowiada także swoim krytykom: Nikt tak naprawdę mnie nie zna. Pojawiły się argumenty, że nie jestem wystarczająco dobry by być nr 1, ale udało mi się i jestem w jednym z najlepszych klubów na świecie - powiedział bramkarz, który dodał, że jest gotowy na kolejne wyzwanie.

- Nie miałem ostatnio żadnych kontuzji. Pracowałem solidnie i jestem dobrze przygotowany na walkę o miejsce w składzie - zadeklarował były gracz Legii Warszawa.

Arsenal chce wypożyczyć Givena - donosi brytyjski dziennik ?

Więcej o: