Smuda w hicie Ekstraklasy przyjrzy się kadrowiczom

PRZEGLĄD PRASY. Franciszek Smuda usiądzie na trybunach spotkania Wisły Kraków z Lechem Poznań, które walczą o mistrzostwo kraju. Wizyta na meczu będzie możliwością przyjrzenia się potencjalnym kadrowiczom. Braki w kadrze Smuda widzi w linii defensywnej, dlatego swoją uwagę głównie skupi na obrońcach - podaje Przegląd Sportowy. Relacja ze spotkania na Z czuba i na żywo od godz. 16.

- Będę chciał się przekonać, czy warto powołać niedługo Slawomira Peszkę, Tomasza Bandarowskiego i Roberta Lewandowskiego. Spośród zawodników Wisły najlepsze karty w ręku ma Patryk Małecki choć muszę się jeszcze upewnić w najbliższych miesiącach co do nominacji dla niego - dzieli się uwagami selekcjoner reprezentacji.

- Chcę jednak obejrzeć ten hit również pod kątem obrońców, bo największe problemy mam w linii defensywnej. Dlatego uchylam furtkę dla takich piłkarzy, jak Grzegorz Wojtkowiak, czy Seweryn Gancarczyk. Teraz tylko od nich zależy, czy tę furtkę przekroczą - dodaje.

Smuda spotkanie obejrzy również z punktu widzenia miłośnika piłki nożnej. Faworyta jednak nie wskazuje, ponieważ w meczu na szczycie wygrać może każdy. Przestrzega również przed spekulacjami, żeby nie straciło na tym widowisko.

Marcin Wasilewski wraca do treningów po ośmiu miesiącach ?

Więcej o: