Polacy za granicą. Wasilewski: Chcę zagrać jeszcze w tym sezonie

PRZEGLĄD PRASY. - Bardzo chciałby zagrać jeszcze w tym sezonie, przywitać się z fanami, dać im do zrozumienia, że jestem w drużynie - mówi "Faktowi" Marcin Wasilewski. Obrońca Anderlechtu Bruksela i reprezentacji Polski dochodzi do siebie po złamaniu nogi którego doznał w sierpniu 2009 roku.

Anderlecht już zapewnił sobie mistrzostwo Belgii. 8 maja, w meczu ostatniej kolejki, zagra z St. Truiden. W tym właśnie spotkaniu Wasilewski chciałby powrócić na boisko.

- Bardzo chciałbym wrócić do gry jeszcze w tym sezonie. Oczywiście nie w pełnym wymiarze, ale raczej symbolicznie. Przywitać się z fanami, dać im do zrozumienia, ze znów jestem w drużynie - zaznacza Polak.

- Wasyl ma zagrać. Taka jest wewnętrzna umowa między nim a trenerem Arielem Jacobsem - potwierdza Yves Tailderman, dziennikarz "Le Soir".

Wciąż nie ma czucia w nodze

Wasilewski wraca po długiej, niemal rocznej przerwie.

- Kopię piłkę, i nie przeszkadza mi nawet częściowy brak czucia w kontuzjowanej nodze. Lekarze mówią, że dużo czasu upłynie zanim ono wróci. Tak jak dużo czasu musi minąć, zanim wrócę do pełni formy - mówi Wasilewski.

Wielka podróż piłkarzy Liverpoolu ?

Więcej o: