Eksperci są niezwykle zgodni po decyzji PZPN. Piszą tylko o jednym

"Nie było tutaj polemiki", "Bez niespodzianki", "Bardzo dobra decyzja" - czytamy w mediach społecznościowych po oficjalnym ogłoszeniu przez PZPN, że Michał Probierz pozostanie na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski. Eksperci uważają, że Cezary Kulesza podjął bardzo dobrą decyzję przed zbliżającymi się eliminacjami do mundialu.

"Podczas porannego spotkania z drużyną i sztabem szkoleniowym, Prezes PZPN Cezary Kulesza przekazał swoje pełne wsparcie, a także ogłosił, że selekcjoner Michał Probierz pozostanie na stanowisku Selekcjonera reprezentacji Polski" - przekazano w oficjalnym komunikacie.

Zobacz wideo Dortmund kocha Łukasza Piszczka!

Michał Probierz zostaje na stanowisku selekcjonera. "Nie było polemiki"

Decyzja Cezarego Kuleszy spotkała się z pozytywnym odbiorem wśród ekspertów. "Bez niespodzianki. Tak jak pisałem, tylko coś pozasportowego w stylu afery premiowej mogło to zmienić. I dobrze, że nic takiego się nie wydarzyło" - ocenił Jakub Seweryn ze Sport.pl. 

"Bardzo dobra decyzja. Niech selekcjoner przebudowuje tę reprezentację. Zasłużył na zaufanie" - dodał Filip Macuda ze Sport.pl.

Bartosz Wieczorek z TVP Sport przyznał, że to bardzo dobra decyzja w kontekście nadchodzących eliminacji do mistrzostw świata. "Jedyna słuszna decyzja. Michał Probierz musi dostać czas, żeby odpowiednio przebudować kadrę. Euro 2024 nie było najważniejszą docelową imprezą" - ocenił.

"Probierz se queda. I dobrze. Nie było tutaj polemiki" - dodał Michał Pol z Kanału Sportowego.

Pierwszym etapem przygotowań pod kolejne turnieje będzie już wtorkowy mecz z Francją. Michał Probierz zapowiedział, że drużyna traktuje to spotkanie bardzo poważnie. Dla selekcjonera będzie to też szansa, aby sprawdzić w boju kilku zawodników. Wiele wskazuje na to, że na boisku pojawią się m.in. Łukasz Skorupski czy Damian Szymański. Pierwszy gwizdek arbitra o 18.00. Relacja na żywo na Sport.pl i w naszej aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE. Zapraszamy do śledzenia!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.