Fatalne wieści z reprezentacji Polski. Ważny piłkarz z urazem!

Mecz Polska - Holandia kosztował naszych reprezentantów dużo zdrowia. Biało-Czerwoni ponownie nie uniknęli urazów. Po końcowym gwizdku jeden z zawodników, który rozpoczął mecz w wyjściowym składzie przyznał, że musi udać się na badania. Chodzi o Bartosza Salamona. Michał Probierz na konferencji także skomentował uraz obrońcy Lecha Poznań.

Za reprezentacją Polski dobry mecz przeciwko Holandii na inaugurację mistrzostw Europy. Niestety dobra gra nie przełożyła się na wynik i Biało-Czerwoni nie zdobyli w niedzielę nawet punktu. W spotkaniu nie zagrali kontuzjowani Robert Lewandowski oraz Paweł Dawidowicz. Według Michała Probierza mają oni być już jednak gotowi na kolejny mecz.

Zobacz wideo Spotkaliśmy w Hamburgu polską miss Euro!

Bartosz Salamon przejdzie badania. Piotr Zieliński także z problemami mięsniowymi

Niedzielny mecz także nie zakończył się dla Biało-Czerwonych bez urazów. Bartosz Salamon ucierpiał przy drugim golu Holendrów i po meczu przyznał, że ma problemy z palcem. -  Przy bramce Weghorst stanął mi całym ciężarem na dłoni i mam coś z palcem. Będę miał badania. Zobaczymy, co się wydarzy - wyjawił przed kamerami TVP Sport.

Do słów Salamona odniósł się także na konferencji prasowej Michał Probierz. - Bartek jest z lekarzami. Mam nadzieję, że nie będzie miał złamania - skomentował. Więcej będzie jasne po badaniach obrońcy Lecha Poznań.

Niestety to nie koniec problemów polskich kadrowiczów. Jak donosi Jakub Seweryn ze Sport.pl, problemy ma także Piotr Zieliński, co spowodowało zmianę w drugiej połowie. "Piotr Zieliński zszedł przez problemy mięśniowe. Ale na Austrię powinien być gotów" - poinformował w mediach społecznościowych nasz dziennikarz.

Biało-Czerwoni kolejny mecz na Euro 2024 rozegrają w piątek 21 czerwca. O 18.00 na Stadionie Olimpijskim zmierzą się z Austrią. Relacja na żywo na Sport.pl i w naszej aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE. Zapraszamy do śledzenia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.