PZPN pokazał ceny biletów na ostatnie mecze Polski przed Euro

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że dwa ostatnie sparingi reprezentacji Polski przed wyjazdem na Euro 2024 odbędą się na Stadionie Narodowym. Przy okazji federacja ujawniła również harmonogram sprzedaży oraz ceny biletów na spotkania z Ukrainą i Turcją. Ile trzeba będzie zapłacić za wejściówki? Oto ceny biletów na mecze Polaków.

Reprezentacja Polski przed wyjazdem na Euro 2024 rozegra jeszcze dwa mecze towarzyskie w ramach przygotowań do turnieju. Na zmagania do Niemiec nie pojedzie wielu kibiców, ponieważ bilety na mistrzostwa Europy zostały wyprzedane. Fani będą jednak mieli okazję zobaczyć kadrę tuż przed turniejem, a PZPN poinformował o cenach biletów na starcia z Ukrainą i Turcją. 

Zobacz wideo Projekt Warszawa krok bliżej medalu PlusLigi. Piotr Graban: Zrobimy wszystko, żeby zawiesić medal na szyi, bo to zaszczyt

PZPN ujawnił ceny biletów na mecze Polaków z Ukrainą i Turcją. Sparingi tuż przed Euro 2024

Od tygodni media informowały, że selekcjoner Michał Probierz chce rozegrać dwa sparingi przed wyjazdem na Euro 2024 na Stadionie Narodowym. Jego prośbę uda się spełnić, o czym PZPN poinformował w oficjalnym komunikacie ze środy 24 kwietnia. Przy okazji federacja przekazała także ceny biletów na nadchodzące mecze kadry. 

Te nie uległy zmianie w porównaniu ze starciem barażowym z Estonią. Za najtańsze wejściówki III kategorii kibice zapłacą 120 złotych. Bilety drugiej kategorii kosztować będą 180 złotych, a najdroższe wejściówki I kategorii 240 złotych. Za bilet rodzinny (dorosły + dziecko do lat 12) zapłacić trzeba będzie 160 złotych, niepełnosprawni na wózku inwalidzkim mogą nabyć wejściówkę wysokości 90 złotych (z dodatkowym wstępem opiekuna). Tyle samo zapłacą osoby ze znaczną niepełnosprawnością w ramach tak zwanego Easy Access.

Ceny biletów na mecze Polska - Ukraina i Polska - Turcja:

  • I kategoria - 240 zł
  • II kategoria - 180 zł
  • III kategoria - 120 zł
  • bilet rodzinny (dorosły + dziecko do lat 12) - 100+60 zł
  • osoba niepełnosprawna (na wózku inwalidzkim z opiekunem) - 90 zł
  • easy access (osoby ze znaczą niepełnosprawnością z opiekunem) - 90 zł

Otwarta sprzedaż wejściówek na spotkanie z Ukrainą rozpocznie się 13 maja, a na mecz z Turcją dzień później. We wtorek 7 maja i czwartek 9 maja wejściówki będzie można nabyć w ramach przedsprzedaży InPost Fresh. Mecz Polska - Ukraina odbędzie się 7 czerwca, a trzy dni później Biało-Czerwoni zmierzą się z Turcją. 

Po ostatnim ze sparingów Polacy wyruszą do Niemiec, gdzie odbędą się finały Euro 2024. W fazie grupowej zespół Michała Probierza zmierzy się z Holandią, Austrią oraz Francją. Pierwsze ze spotkań Biało-Czerwonych na turnieju zaplanowano na 16 czerwca o 15:00. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.