PZPN ujawnił ceny biletów na mecz Polska - Estonia. Tyle trzeba zapłacić

Do meczu barażowego Polski z Estonią o awans na Euro 2024 zostały niespełna trzy tygodnie. W piątek pierwszego marca wystartowała sprzedaż biletów na to spotkanie. Aby móc zjawić się na trybunach Stadionu Narodowego trzeba będzie poro zapłacić. Najtańsze bilety zaczynają się od 90 złotych. Spotkanie barażowe odbędzie się 21 marca o 20:45. Pięć dni później ewentualny finał na wyjeździe.

Marzec będzie kluczowym miesiącem dla reprezentacji Polski. Dowiemy się, czy Biało-Czerwoni pojadą na tegoroczne mistrzostwa Europy w Niemczech. W czwartek 21 marca na Stadionie Narodowym odbędzie się pierwszy mecz barażowy z Estonią. W przypadku zwycięstwa Polacy w finale pięć dni później zmierzą się na wyjeździe z Walią bądź Finlandią.

Zobacz wideo Tajny plan Probierza. "Rozpuszczanie mgły, żeby namieszać w głowie przeciwnika"

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Polska - Estonia. Znamy ceny wejściówek!

W piątek pierwszego marca wystartowała sprzedaż wejściówek na baraż z Estonią. Polscy kibice, którzy chcą zasiąść na trybunach Stadionu Narodowego muszą liczyć się jednak z niemałym wydatkiem. Najtańsze wejściówki - trzeciej kategorii - kosztują 120 złotych. Bilety drugiej kategorii kosztują 180, a pierwszej 240 złotych.

W sprzedaży są jeszcze pakiety rodzinne oraz bilety dla osób niepełnosprawnych. Bilet dla rodzica z dzieckiem do 12 roku życia kosztuje 160 złotych. Z kolei niepełnosprawni na wózku inwalidzkim mogą nabyć wejściówkę wysokości 90 złotych (z dodatkowym wstępem opiekuna). Tyle samo zapłacą osoby ze znaczną niepełnosprawnością w ramach tak zwanego Easy Access. 

Warto zaznaczyć, że ceny biletów nie uległy zmianie względem jesiennych meczów eliminacyjnych. Wówczas również trzeba było co najmniej zapłacić 120 lub w przypadku osób niepełnosprawnych 90 złotych. Wejściówki będą w sprzedaży do momentu wyczerpania zapasów.

Spotkanie Polska - Estonia rozpocznie się 21 marca o 20:45. Pięć dni później odbędzie się finał baraży, w którym zwycięzca tego meczu zmierzy się z lepszym ze starcia Walia - Finlandia. Relacje na żywo na Sport.pl i w naszej aplikacji mobilnej. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.