Kamil Grosicki wskazał swojego następcę w reprezentacji. "Szaleństwo" [WIDEO]

- Mam nadzieję, że to będą skrzydłowi, którzy dadzą kibicom dużo radości, przynajmniej tyle ile dałem ja i Jakub Błaszczykowski - powiedział Kamil Grosicki, skrzydłowy reprezentacji Polski i Pogoni Szczecin w programie Sport.pl LIVE o potencjalnych skrzydłowych w drużynie Biało-Czerwonych w następnych latach.

Reprezentacja Polski skompromitowała się w eliminacjach do przyszłorocznego Euro. Polacy nie awansowali z grupy i m.in. przegrali na wyjeździe z Mołdawią 2:3, a u siebie zremisowali 1:1. W efekcie w ośmiu spotkaniach zdobyli zaledwie jedenaście punktów i zajęli dopiero trzecie miejsce. Wyprzedzili tylko Mołdawię i Wyspy Owcze.

Zobacz wideo

Kamil Grosicki wskazał swojego następcę w reprezentacji. "Szaleństwo"

Nie ma wątpliwości, że reprezentację Polski czekają zmiany w składzie. W ostatnim, zremisowamym meczu eliminacyjnym z Czechami 1:1 jednym z najlepszych zawodników był 35-letni Kamil Grosicki. To właśnie on był też gościem Dominika Wardzichowskiego, dziennikarza Sport.pl w programie Sport.pl LIVE. Co Grosicki powiedział o skrzydłowych reprezentacji Polski?

- Mamy zdolnych skrzydłowych: Kamiński, Skóraś. Ten drugi bardzo podoba mi się jako piłkarz. Kamiński bardziej przypomina mi Kubę Błaszczykowskiego, a Skóraś mnie - szaleństwo, grę jeden na jeden. Mam nadzieję, że to będą skrzydłowi, którzy dadzą kibicom dużo radości, przynajmniej tyle ile dałem ja i Kuba. Młodym zawodnikom mówię, żeby się rozwijali, ale ja jeszcze z tej sceny nie schodzę - powiedział Kamil Grosicki.

Całą wypowiedź można zobaczyć na powyższym wideo.

Program Sport.pl LIVE możecie oglądać w każdy poniedziałek o godzinie 20 w Sport.pl, Gazeta.pl, a także w naszych mediach społecznościowych.

Więcej o: