Zdjęcie z Probierzem może wywołać zamieszanie w kadrze. "Każdy ma przemyślenia"

Michał Probierz po nominacji na stanowisko selekcjonera podróżuje i ogląda zawodników, którzy mogą przydać mu się w reprezentacji Polski. Najwyraźniej podczas jednego z ostatnich wyjazdów towarzyszył mu niedoszły członek sztabu szkoleniowego kadry. Zamieścił on nawet wspólne zdjęcie z selekcjonerem i wymownym podpisem. Czyżby miał niedługo stać się częścią kadry?

Michał Probierz zaraz po zostaniu selekcjonerem reprezentacji Polski zaplanował wyjazdy, by oglądać potencjalnych piłkarzy do zespołu. Niedawno był we Włoszech, gdzie obserwował Pawła Dawidowicza z Hellasu Verona i Mateusza Łęgowskiego z Salernitany. Obecnie szkoleniowiec przebywa w Szwajcarii, a następnie uda się do Bułgarii. Najwyraźniej w podróży towarzyszy mu niedoszły członek sztabu szkoleniowego. 

Zobacz wideo W takim składzie powinna grać reprezentacja Polski Michała Probierza

Były bramkarz w sztabie reprezentacji? Zaskakujące zdjęcie z Probierzem

W dzień ogłoszenia dołączenia do kadry Michał Probierz przedstawił cały sztab szkoleniowy. Dość zaskakująco trenerami bramkarzy zostali Tomasz Kuszczak i Andrzej Dawidziuk, chociaż według informacji Jakuba Seweryna ze Sport.pl tę funkcję miał przejąć Jerzy Dudek

Były bramkarz Liverpoolu potwierdził te informacje i poinformował, że nie pracuje z kadrą z powodu umowy sponsorskiej z bukmacherem innym, niż sponsor PZPN-u. Wygląda jednak na to, że Dudek i Michał Probierz współpracują, co potwierdzać może jedno z ostatnich zdjęć byłego bramkarza w mediach społecznościowych. 

Widzimy na nim obu panów z walizkami, najprawdopodobniej na lotnisku. "Każdy ma swoje przemyślenia, My z trenerem też" - napisał Dudek i dodał hasztag "obserwacja". Może to oznaczać, że były golkiper razem z selekcjonerem wspólnie podróżują, by obserwować zawodników. 

 

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl. 

W komentarzu jeden z fanów zapytał Dudka, czy ten zostanie trenerem bramkarzy w reprezentacji. "Kadra już ma dwóch trenerów bramkarzy" - odpisał 50-latek. Niewykluczone jednak, że Jerzy Dudek współpracuje z Michałem Probierzem na innej płaszczyźnie i nie musi być do tego członkiem sztabu szkoleniowego reprezentacji. Bramkarz przekonywał jednak, że w przyszłości chciałby być trenerem bramkarzy Biało-Czerwonych. - Jeśli w przyszłości ten konflikt sponsorski się rozwiąże, to jestem do dyspozycji - mówił triumfator Ligi Mistrzów z 2005 roku w rozmowie z WP SportoweFakty. 

Więcej o: