PZPN ogłosił ceny biletów na mecz kadry. Są szokujące

W najbliższym czasie przed reprezentacją Polski trzy bardzo ważne mecze eliminacji do mistrzostw Europy. Polacy zagrają w październiku z Wyspami Owczymi i Albanią, a miesiąc później zmierzą się z reprezentacją Czech. Niezależnie od ostatecznego wyniku w eliminacjach, Biało-Czerwoni zagrają też jeden sparing - 21 listopada z Łotwą na Stadionie Narodowym. PZPN znacząco obniżył ceny biletów na ten mecz.

Sytuacja polskiej kadry w eliminacjach do Euro 2024 jest bardzo trudna. Po rozegraniu pięciu z ośmiu meczów Biało-Czerwoni mają zaledwie sześć punktów. Wciąż możliwy jest bezpośredni awans na turniej finałowy, ale nawet wygranie wszystkich meczów nie daje gwarancji, że to się uda.

Zobacz wideo Kontrowersje po wyborze Michała Probierza! Niejednogłośna decyzja

PZPN obniża ceny na mecz towarzyski reprezentacji z Łotwą

Słaba gra i jeszcze gorsze wyniki przyczyniły się do zwolnienia Fernando Santosa. Nowym selekcjonerem reprezentacji Polski został Michał Probierz. Jego głównym zadaniem będzie próba wywalczenia awansu na mistrzostwa Europy. Gdyby ta sztuka nie udała się w eliminacjach, to Polacy wciąż mają szansę awansować przez baraże za udział w Lidze Narodów. One będą jednak dopiero w marcu.

Wcześniej Biało-Czerwoni rozegrają przynajmniej jeden sparing. Tuż po ostatnim meczu eliminacyjnym z Czechami - to spotkanie zaplanowane jest na 17 listopada - reprezentacja zmierzy się z Łotwą. PZPN ogłosił ceny biletów na mecz, który odbędzie się 21 listopada na Stadionie Narodowym i są one bardzo korzystne dla kibiców. Starcie Polaków z Łotyszami można zobaczyć już za 50 złotych. Na tyle PZPN wycenił miejsca za bramkami. Najdroższe wejściówki - na trybunę wzdłuż linii boiska - kosztują 90 złotych.

To ponad dwukrotna obniżka w porównaniu do meczów eliminacyjnych. Najtańsze bilety na mecz z najgorszą drużyną w grupie - Wyspami Owczymi - kosztowały aż 120 złotych, czyli o 30 złotych więcej niż kosztują najdroższe wejściówki na towarzyski pojedynek z Łotwą. Za obecność na najlepszych miejscach w starciu z Farerami trzeba było zapłacić aż 240 złotych.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Sprzedaż biletów na mecz z Łotwą rozpocznie się 12 października. Będzie je można zakupić za pomocą portalu bilety.laczynaspilka.pl. Zakup wejściówek w dniu meczu będzie niemożliwy. Ostatni mecz Polaków z Łotyszami odbył się w październiku 2019 roku w ramach eliminacji do Euro 2020. Wtedy Biało-Czerwoni wygrali na wyjeździe 3:0.

Więcej o: