Kiedy Moder wróci na boisko? "Miał dużego pecha"

- Kuba miał dużo pecha. Po operacji były pewne komplikacje, które powodowały zrosty w stawie, dlatego musiał przejść drugi zabieg - przyznał lekarz reprezentacji Polski Jacek Jaroszewski zapytany na kanale "Meczyki.pl" o rehabilitację Jakuba Modera.

Jakub Moder od ponad 16 miesięcy nie pojawił się na boisku z powodu zerwania więzadeł krzyżowych w kolanie. Kontuzji nabawił się w kwietniu 2022 roku podczas ligowego meczu z Norwich. Choć pod koniec 2022 roku wydawało się, że zawodnik może wrócić do gry, potrzebny był kolejny zabieg. Wciąż nie wiadomo, kiedy reprezentant Polski wróci do gry, co przekazał kilka dni temu sam klub zawodnika.

Zobacz wideo Sławomir Peszko ma z nim konflikt! Sensacyjna walka. "Musimy to wyjaśnić"

Jacek Jaroszewski skomentował sytuację Jakuba Modera. "Miał dużo pecha"

W sobotni poranek gościem jednego z programów na kanale Meczyków w serwisie YouTube był lekarz reprezentacji Polski - Jacek Jaroszewski. Medyk został zapytany o to, z czego wynika tak długi czas oczekiwania na powrót na boisko Jakuba Modera. - Miał dużo pecha - przyznał.

- Po operacji były pewne komplikacje, które powodowały zrosty w stawie, dlatego musiał przejść drugi zabieg. To miało konsekwencje w dłuższej rehabilitacji - wyjaśnił.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl

Jaroszewski dodał, że Brighton wdraża właśnie powoli plan powrotu zawodnika na murawę. - W czerwcu uczestniczyłem w dyskusjach nt. jego planu rehabilitacji, stworzonym przez Brighton. Teraz ten plan wdraża. Wszyscy mamy nadzieję, że niebawem wróci. Nie chciałbym jednak więcej na ten temat obecnie mówić - dodał.

Jakub Moder trafił do Brighton jesienią 2020 roku. W barwach tej drużyny rozegrał 45 spotkań, strzelił dwa gole i zanotował cztery asysty. Jego kontrakt z angielskim klubem obowiązuje do końca czerwca 2025 roku. Ponadto 20 razy wystąpił w reprezentacji Polski.

Więcej o: