PZPN szaleje. Znamy ceny biletów na mecz Polska - Niemcy. Drożyzna

Ceny biletów na towarzyski mecz Polska - Niemcy zwalają z nóg. 140 złotych - co najmniej tyle będzie musiał wydać kibic reprezentacji Polski, chcąc zobaczyć spotkanie z trybun PGE Narodowego.

16 czerwca reprezentacja Polski rozegra towarzyski mecz z reprezentacją Niemiec. Mecz odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie na kilka dni przed meczem w eliminacjach do Euro 2024 przeciwko Mołdawii. 

Zobacz wideo Legia Warszawa rozbije bank dla piłkarza?

Ostatni raz biało-czerwoni grali z Niemcami podczas Euro 2016 we Francji. W fazie grupowej turnieju starcie zakończyło się remisem 0:0. Z kolei ostatnie spotkanie pomiędzy obiema drużynami w Polsce odbyło się w październiku 2014 roku. Wtedy drużyna Adama Nawałki wygrała 2:0 po bramkach Arkadiusza Milika i Sebastiana Mili. Było to jedyne zwycięstwo Polski z tym rywalem. Wcześniej towarzysko obie ekipy spotkały się we wrześniu 2011 roku, gdy padł remis 2:2.

PZPN podnosi ceny biletów na mecz towarzyski Polski z Niemcami

We wtorkowe popołudnie Polski Związek Piłki Nożnej poinformował o harmonogramie sprzedaży i cenach biletów na mecz z Niemcami. Od wtorku 16 maja będzie można kupować bilety za pomocą aplikacji inPost Fresh, a dwa dni później, 18 maja, wejściówki będą już w otwartej sprzedaży.

Ceny biletów na towarzyski mecz Polska - Niemcy:

  • kategoria I: 280 zł,
  • kategoria II: 210 zł,
  • kategoria III: 140 zł,
  • bilet rodzinny (opiekun i dziecko do lat 12): 110 + 70 zł,
  • osoba niepełnosprawna (na wózku inwalidzkim z opiekunem): 90 zł,
  • easy access (osoby ze znaczną niepełnosprawnością z opiekunem - max. 176 miejsc) - 90 zł.

Mimo że to mecz towarzyski, to ceny biletów podrożały w odniesieniu do spotkania z Albanią. Wzrost wynosi od 20 zł za kategorię III do 40 zł za kategorię I. Zmianie nie uległy tylko ceny biletów dla osób niepełnosprawnych. 

Więcej takich informacji znajdziesz na Gazeta.pl

Cztery dni po meczu z Niemcami drużyna Fernando Santosa zmierzy się na wyjeździe z Mołdawią w ramach eliminacji Euro 2024. Na razie reprezentacja Polski zajmuje drugie miejsce w grupie E, mając na koncie trzy punkty. Pierwsi są Czesi z jednym punktem więcej, a trzeci Mołdawianie, którzy mają dwa punkty. 

Więcej o: