Łukasz Piszczek wycięty z filmu o Lewandowskim. Brutalna szczerość

Łukasz Piszczek w poniedziałkowym "Hejt Parku" zdradził, że został wycięty z dokumentu o Robercie Lewandowskim. - Widocznie nie było tyle miejsca i minut filmu dla mojej osoby - powiedział w Kanale Sportowym.

- Słuchaj, dlaczego ty nie zagrałeś w tym dokumencie Lewandowskiego? - zapytał Łukasza Piszczka w pewnym momencie Mateusz Borek, który prowadził poniedziałkowy "Hejt Park". - Wiesz co: byli u mnie panowie w Goczałkowicach. Siedziałem nawet tak, jak Thierry Henry [idol Lewandowskiego z dzieciństwa] na boisku i odpowiadałem na pytania, ale widocznie nie było tyle miejsca i minut filmu dla mojej osoby - uśmiechnął się Piszczek.

Zobacz wideo Ojrzyński: W polskiej lidze jest kilku zawodników, którzy mogliby Messiego postawić do pionu

- Wycięli? - dopytał od razu Borek. - Nie wiem, w sumie to nie widziałem tego dokumentu - przynał wprost Piszczek. - No troszkę mi zabrakło twojego głosu i Kuby Błaszczykowskiego - dodał Borek. - No, był taki głos na pewno - odparł Piszczek, ale zaznaczył, że nie wie, czy Amazon, a więc producent dokumentu o Robercie Lewandowskim, rozmawiał też z Błaszczykowskim.

Robert Lewandowski pozostaje "Nieznany"

"Lewandowski nieznany", bo taką nazwę nosi ten dokument, to półtoragodzinna opowieść o głównym bohaterze. Piłkarz Barcelony - jak recenzował film na Sport.pl Dawid Szymczak - oprowadza po życiu, ale nie wpuszcza za wszystkie drzwi. A to one intrygują najbardziej. Tym bardziej polskiego widza, który wie o Lewandowskim zdecydowanie więcej niż widzowie zza granicy. W filmie mało jest jednak szczegółów, by można było w pełni zrozumieć, co sprawiło, że to akurat Lewandowski dotarł na szczyt.

W drodze na ten szczyt Lewandowski kroczył też razem z Piszczkiem i Błaszczykowskim. Nie tylko w reprezentacji Polski, ale przede wszystkim w Borussii Dortmund, gdzie cała trójka grała ze sobą w latach 2010-2014, czyli w okresie rozkwitu kariery Lewandowskiego i pracy z Juergenem Kloppem.

Więcej o: