Nie będzie pożegnania Błaszczykowskiego w meczu z Niemcami? Kulesza zabrał głos

Cezary Kulesza zabrał głos na temat potencjalnego spotkania towarzyskiego reprezentacji Polski z Niemcami, które miałoby być pożegnaniem Jakuba Błaszczykowskiego z kadrą. - Ja o tym co jakiś czas słyszę, a z nikim o tym nie rozmawiałem - zakomunikował w rozmowie z portalem Meczyki.pl

Od kilku dni w przestrzeni medialnej przewija się temat sparingu reprezentacji Polski z Niemcami, który miałby być pożegnalnym meczem Jakuba Błaszczykowskiego w barwach narodowych. Piłkarz Wisły Kraków, a wcześniej kapitan kadry nigdy nie doczekał się oficjalnego pożegnania, a takie spotkanie byłoby idealną szansą, aby uhonorować 37-latka. Okazuje się, że plany mogą jednak nie wypalić.

Zobacz wideo Szymon Kołecki typuje starcie dwóch mistrzów KSW. Kto wygra: Ziółkowski czy Paransse?

Cezary Kulesza komentuje plotki o potencjalnym mecuz z Niemcami. "Z nikim o tym nie rozmawiałem"

Dziennikarze "Kickera" zakomunikowali, że spotkanie towarzyskie pomiędzy Polską a Niemcami odbędzie się w czerwcu. Cezary Kulesza w rozmowie z portalem Meczyki.pl, zdementował podaną przez media informację, przekazując, że nic nie wie o tym pomyśle.

- Niemcy i pożegnanie Błaszczykowskiego? Ja o tym co jakiś czas słyszę, a z nikim o tym nie rozmawiałem. Skądś to wyjść musiało, ale nie wiem od kogo. Z samym Kubą Błaszczykowskim na pewno o niczym takim nie rozmawialiśmy - powiedział. 

Klub stał nad przepaścią. Gigantyczna dziura. Polak okazał się wybawieniem Klub stał nad przepaścią. Gigantyczna dziura. Polak okazał się wybawieniem

Jakub Błaszczykowski ma na swoim koncie 108 meczów w reprezentacji Polski. Ostatni raz w barwach narodowych wystąpił 9 września 2019 roku w meczu z Austrią, kiedy selekcjonerem był jeszcze Jerzy Brzęczek. Od tamtej pory pomocnik nie otrzymał powołania do kadry.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Daniel Carvalho i Władimir Putin Były reprezentant Brazylii zaczął mówić o Rosjanach i Putinie. "Zrozumiałem"

Reprezentacja Polski ma już za sobą pierwsze mecze pod wodzą nowego selekcjonera Fernando Santosa. Odczucia kibiców po spotkaniach z Czechami oraz Albanią są jednak mieszane. Zdobyliśmy trzy punkty, ale gra naszych piłkarzy pozostawiła wiele do życzenia.

Najbliższy mecz Polacy rozegrają 20 czerwca, kiedy zmierzą się z Mołdawią. Na ten moment jesteśmy wiceliderem grupy E. Na pierwszym miejscu są Czechy (4 pkt), natomiast kolejne lokaty zajmują Mołdawia (2 pkt), Wyspy Owcze (1 pkt) oraz Albania (0 pkt). Niewykluczone, że zamiast spotkania towarzyskiego z Niemcami, Biało-Czerwoni zmierzą się z Kolumbią, która według doniesień "El Tiempo" wyraża chęci zmierzenia się z zawodnikami Frenando Santosa.

Więcej o: