Zapłacił 1500 zł za bilet na mecz Polski. Pokazał, co było w cenie [WIDEO]

Szwedzki bufet, czy nieograniczony dostęp do alkoholu - to jedne z udogodnień dla kibiców, którzy zapłacili 1,5 tys. zł za bilet VIP na mecz Polska - Albania. Tiktoker książulo w filmiku przedstawił, co dokładnie czeka na najbogatszych kibiców na Stadionie Narodowym.

W poniedziałek reprezentacja Polski pokonała Albanię 1:0 po golu Karola Świderskiego i zdobyła pierwsze punkty w eliminacjach do przyszłorocznych mistrzostw Europy w Niemczech. Po meczu dużo mówiło się o stylu gry Biało-Czerwonych, ale także o jakości dopingu na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Zobacz wideo Rozemocjonowany Lewandowski po pokazie filmu: To wielkie wydarzenie dla mnie

Adam Sadowiak marzył o rozmowach z Wojciechem Szczęsnym i Robertem Lewandowskim Polscy piłkarze pokazali klasę. "Ten mikrofon wygląda jak do podsłuchiwania"

Jeszcze 10 lat temu na stadionie był w miarę zorganizowany doping, gdy selekcjonerem był Waldemar Fornalik. "Ale już za rządów Zbigniewa Bońka mecze reprezentacji miały stać się świętem przystępnym dla każdego — bez chóralnych śpiewów i okrzyków, często niecenzuralnych i agresywnych" - czytamy w tekście Kacpra Sosnowskiego ze Sport.pl. Możemy w nim również przeczytać, że bilety na mecze reprezentacji sprzedają się błyskawicznie.

Tiktoker pokazuje, co można dostać za 1,5 tys. zł na meczu reprezentacji Polski

Dotyczy to oczywiście sektorów rodzinnych i innych, na które ceny wahały się (na ostatni mecz) od 90 do 240 złotych. Najbogatsi kibice mogą kupić bilet VIP, który kosztuje aż 1,5 tys. zł. Jeśli jednak nie chcą tego robić, to tiktoker książulo zdradził, co można w tej kwocie otrzymać przy okazji meczu reprezentacji.

Na samym początku dowiadujemy się, że w tej kwocie kibic może liczyć na nieograniczony dostęp do takich alkoholi, jak piwo, wino białe i wino czerwone; jedzenia ze szwedzkiego bufetu, które jednak znika w szybkim tempie z bemarów. Do tego internetowy twórca dodaje, że dostępne były desery oraz szwedzki stół, na którym można było dostać kabanosy, pasztety, czy bułeczki. 

Książulo zadał też pytanie, czy taki bilet jest wart 1,5 tys. zł? Każdy musi odpowiedzieć na to pytanie sam. 

Więcej takich informacji znajdziesz na Gazeta.pl

Joan Laporta Co za słowa Joana Laporty o Lewandowskim. Specjalnie przyleciał do Polski

Więcej o: