W poniedziałkowy wieczór reprezentacja Polski w piłce nożnej odniosła bardzo ważne zwycięstwo z Albanią 1:0. Dzięki temu podopieczni Fernando Santosa wyraźnie przybliżyli się do awansu na mistrzostwa Europy, które w przyszłym roku rozegrane zostaną w Niemczech.
Jednym z zawodników, którzy skomentowali poniedziałkowe spotkanie w mediach społecznościowych, był kapitan naszej reprezentacji, Robert Lewandowski. Choć snajper FC Barcelony nie rozegrał wybitnego spotkania na Stadionie Narodowym, jego radość ze zwycięstwa była bardzo duża. Mimo to 34-latek skwitował całe spotkanie lakonicznym wpisem.
- Pierwszy krok w drodze po awans. Wygrywany z Albanią! - napisał Lewandowski na swoim Instagramie.
W komentarzach pod wpisem kapitana reprezentacji Polski wypowiedzieli się także kibice. Wielu z nich nie tylko było zawiedzionych stylem zwycięstwa z Albanią, ale także grą samego zawodnika. Kapitan reprezentacji Polski nie był bowiem w swojej najwyższej dyspozycji i kilkukrotnie zdarzyło mu się niepotrzebnie zwalniać akcję naszej drużyny narodowej.
Wydaje się, że z tego powodu wpis Lewandowskiego nie jest zbyt długi. Choć gwiazdor FC Barcelony przyzwyczaił do hasłowego opisywania publikowanych zdjęć, w przypadku meczu z Albanią zabrakło jakiegokolwiek pozytywnego opisu, który rzuciłby na mecz nieco innego światła.
Kibicom reprezentacji Polski na kolejny mecz o punkty przyjdzie nieco poczekać. Wyjazdowe spotkanie z Mołdawią, które czeka podopiecznych Fernando Santosa, zostało zaplanowane na 20 czerwca. Do tej pory nasi zawodnicy będą prezentować swoje umiejętności w klubach.