Sponsor PZPN zakpił z reprezentacji Polski. I ma rację. "Marzenie"

Jeden z głównych sponsorów Polskiego Związku Piłki Nożnej pozwolił sobie na żart w trakcie meczu reprezentacji Polski w piłce nożnej. W ten sposób skomentował szybko stracone gole przez Biało-Czerwonych w meczu z Czechami.

Zajmująca się usługami kurierskimi i pocztowymi firma InPost od maja 2022 roku jest sponsorem strategicznym Polskiego Związku Piłki Nożnej. "To największy w historii drużyny narodowej kontrakt z firmą prywatną" - chwalił się swojego czasu PZPN.

Zobacz wideo Santos wprowadza zmiany w kadrze. Tylko dwa stoły. "Wracamy do czasów Nawałki"

Sponsor działający w branży logistycznej ma dystans do wydawanych przez siebie pieniędzy. W trakcie meczu Czechy - Polska pozwolił sobie bowiem zażartować z formy polskich futbolistów. Do połowy Biało-Czerwoni przegrywali 0:2, a bramki stracili bardzo szybko - w 1. i 3. minucie.

Polska - Czechy 130 sekund grozy. Polacy katastrofalnie zaczęli eliminacje [WIDEO]

InPost właśnie do czasu strzelanych przez Czechów goli nawiązał, sprytnie też porównując tę sytuację ze swoją profesją. "Odbierać paczki tak szybko, jak Czesi strzelają gole - marzenie" można przeczytać na Twitterze oficjalnego konta InPost. Post szybko zdobył olbrzymią popularność.

Czechy - Polska 3:1. Bolesna porażka na start eliminacji do Euro

Po katastrofalnym początku meczu "Orły" nie zdołały już wrócić do gry o korzystny wynik. Debiut selekcjonera Fernando Santosa okazał się jednym z najgorszych meczów kadry o punkty w XXI wieku. W końcowej części spotkania honorowego gola dla Polaków zdobył wprowadzony chwilę wcześniej na boisko rezerwowy Damian Szymański.

Więcej o: