Kiedy następny mecz reprezentacji Polski? Kluczowe starcie w eliminacjach [TERMINARZ]

Początek walki w eliminacjach do mistrzostw Europy 2024 nie układa się dla nas za dobrze. Polska przegrała 1:3 z Czechami w debiucie Fernando Santosa. Kiedy kolejny mecz reprezentacji Polski? Jak wygląda terminarz?

W pierwszym meczu w ramach eliminacji do Euro 2024 reprezentacja Polski uległa Czechom 1:3, co może mieć wielkie znaczenie w kwestii awansu na mistrzostwa. Następne spotkanie też zapowiada się jako wymagające, ponieważ Polska zmierzy się z Albanią. Kiedy kolejny mecz Polaków?

Zobacz wideo Tak wyglądał trening kadry pod okiem Fernando Santosa

Eliminacja Euro 2024. Kiedy następny mecz reprezentacji Polski? [TERMINARZ]

Debiut w roli selekcjonera reprezentacji Polski Fernando Santos zdecydowanie nie może zaliczyć do udanych. Porażka z Czechami w fatalnym stylu może bardzo skomplikować naszą drogę do wyjścia z grupy. Terminarz nie układa się dobrze. Już za kilka dni, 27 marca na PGE Narodowy, Polska zagra z Albanią, która razem z Czechami stanowi dla nas największą konkurencję w kwestii walki o mistrzostwa Europy w Niemczech. Albańczycy w pierwszej kolejce pauzowali. 

Po obecnie trwającym zgrupowaniu następna przerwa na kadrę będzie miała miejsce w czerwcu, gdzie Polacy polecą do Kiszyniowa na mecz z Mołdawią. Będzie to krótkie zgrupowanie, gdyż wtedy czeka ich tylko to jedno spotkanie. Następnie we wrześniu najpierw zagrają z Wyspami Owczymi, a później rewanż z Albanią. Eliminacje zamkniemy pod koniec roku - w październiku rozegramy mecze z Wyspami Owczymi i Mołdawią, a 17 listopada będziemy mieli szansę na zrewanżowanie się Czechom. 

Eliminacje Euro 2024. Terminarz

  • 27 marca 2023 (poniedziałek): Polska - Albania
  • 20 czerwca 2023 (wtorek): Mołdawia - Polska
  • 7 września 2023 (czwartek): Polska - Wyspy Owcze
  • 10 września 2023 (niedziela): Albania - Polska
  • 12 października 2023 (czwartek): Wyspy Owcze - Polska
  • 15 października 2023 (niedziela): Polska - Mołdawia
  • 17 listopada 2023 (piątek): Polska - Czechy
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.