Czechy - Polska. Gdzie oglądać mecz eliminacji Euro 2024? [TRANSMISJA NA ŻYWO, STREAM]

Reprezentacja Polski rozpoczyna eliminacje do mistrzostw Europy 2024 w Niemczech. Pierwszym rywalem będą Czechy. Spotkanie odbędzie się w piątek o godzinie 20:45. Gdzie oglądać mecz Czechy - Polska? Transmisja TV, stream online.

Przed Fernando Santosem pierwszy mecz w roli nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Kogo zabraknie w spotkaniu z Czechami, a kto ma szansę na debiut? Rozpoczynamy eliminacje do Euro 2024.

Zobacz wideo Tak wyglądał trening kadry pod okiem Fernando Santosa

Czechy - Polska. Nowa twarz w reprezentacji i zmiany Fernando Santosa

Z przyjściem nowego selekcjonera nastąpiło wiele zmian dotyczących funkcjonowania reprezentacji. Portugalczyk wprowadził między innymi zakaz korzystania z telefonów przez kadrowiczów podczas wspólnych posiłków, a także poprosił o przearanżowanie jadłodajni, aby wszyscy piłkarze siedzieli przy jednym, dużym stole, a nie porozsadzani w małych grupkach. Poza tym Santos zrezygnował również z odbywania treningu na stadionach meczowych podczas wyjazdów. Od teraz ostatnie treningi reprezentacji będą odbywały się w Polsce rano, przed wylotem na mecz wyjazdowy.

Wśród 25 powołanych piłkarzy poza jedną nową twarzą nie ma większych niespodzianek. Szansę na debiut w reprezentacji narodowej ma  pomocnik Rakowa Częstochowa Ben Lederman.

Piątkowy mecz prowadził będzie grecki arbiter, Anastasios Sidiropoulos, który w swojej karierze posędziował Polakom raz, w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2020 w spotkaniu z Austrią, wygranym przez Polskę 1:0 po golu Krzysztofa Piątka.

Były reprezentant stanął w obronie Skorupskiego. Były reprezentant stanął w obronie Skorupskiego. "Uczciwie. Pokazał jaja"

Euro 2024. Czechy - Polska. Kiedy i gdzie oglądać mecz Polaków? Transmisja na żywo, stream online

Spotkanie z reprezentacją Czech odbędzie się na wyjeździe w piątek 24 marca o godzinie 20:45. Transmisja z tego meczu będzie dostępna w TVP Sport, TVP 1 oraz Polsacie Sport Premium 1, a w internecie na platformie sport.tvp.pl. Zapraszamy do Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE, gdzie przeprowadzona zostanie relacja na żywo obu wydarzeń.

Fernando Santos, Jacek Bąk Były reprezentant Polski wprost przed meczem z Czechami: "Tego nie da się zrobić"

Więcej podobnych treści przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Więcej o: