Oto hotel, w którym zatrzyma się reprezentacja Polski. Pięciogwiazdkowa perełka. Cena zwala z nóg

Polacy niedługo wylecą do Pragi, aby tam zmierzyć się reprezentacją Czech i rozpocząć walkę o mistrzostwa Europy 2024. Kadra zatrzyma się w luksusowym hotelu Hilton w stolicy kraju - poinformował "Super Express".

Do meczu z Czechami coraz mniej czasu. Poza przygotowaniem czysto sportowym ważny też jest spokój i dobra atmosfera. To może zapewnić praski kurort, w którym będą spać nasi reprezentanci przed pierwszym meczem eliminacyjnym. Ceny za noc w tym obiekcie to ponad 10 tysięcy złotych, ale patrząc na udogodnienia, chyba warto wydać takie pieniądze.

Zobacz wideo Tak wyglądał trening kadry pod okiem Fernando Santosa

Tak wygląda hotel, w którym zatrzyma się reprezentacja Polski. Co za luksus

Reprezentacja Polski w piątek 24 marca rozpocznie eliminacje do mistrzostw Europy 2024 w Niemczech, a pierwszym rywalem będą Czechy. Hotel, w którym zatrzymają się nasi kadrowicze, robi piorunujące wrażenie. Jak poinformował "Super Express", kadra Fernando Santosa będzie spała w luksusowym, pięciogwiazdkowym hotelu Hilton. 

Posiada on oczywiście takie udogodnienia jak siłownia, spa lub basen, ale jedną wyróżniającą się rzeczą jest podniebny bar Cloud 9 Sky Bar & Lounge, znajdujący się na wysokości 40 metrów. Najdroższe pokoje w tym obiekcie sięgają cen nawet 11 tysięcy złotych za noc. 

Dobre informacje ze zgrupowania reprezentacji Polski. Ważny piłkarz wrócił do treningów Dobre informacje ze zgrupowania reprezentacji Polski. Ważny piłkarz wrócił do treningów

Wyzwaniem dla nowego selekcjonera mogą okazać się kontuzje, których coraz więcej wśród powołanych reprezentantów. Do Warszawy ostatecznie nie przyjechał Kamil Piątkowski, którego przez uraz musiał zastąpić Bartosz Salamon. Poza tym zgrupowanie opuścili już Bartosz Bereszyński i Kacper Kozłowski, których również dopadły kontuzje. Tego pierwszego zastąpi dowołany do kadry Tymoteusz Puchacz.

Pojawiły się również informacje, jakoby Sebastian Szymański również zmagał się z urazem, przez co nie dokończył wczorajszego treningu. Jednakże jak informuje rzecznik kadry, Jakub Kwiatkowski, kibice nie mają się o co martwić - pomocnik Feyenoordu jest w pełni zdrowy i gotowy na najbliższy mecz.

2Trening pilkarskiej reprezentacji Polski w Katarze Zaskakujące informacje ws. Michniewicza. Chilijski dziennikarz złapał się za głowę

Nadchodzące spotkania reprezentacji Polski będą pierwszym sprawdzianem Fernando Santosa jako nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Mecz z Czechami odbędzie się 24 marca o godzinie 20:45, a kilka dni po nim, 27 marca nasza kadra zmierzy się w Warszawie na PGE Narodowym z Albanią. Zapraszamy do Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE, gdzie przeprowadzona zostanie relacja na żywo obu wydarzeń.

Więcej podobnych treści przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Więcej o: