Probierz mówi o współpracy z Santosem. "Jestem przekonany"

Michał Probierz udzielił ostatnio krótkiego wywiadu dla portalu "Łączy nas piłka", gdzie poza rozmową o reprezentacji Polski do lat 21, wypowiedział się także o tym, jak zapatruje się na współpracę z selekcjonerem pierwszej kadry, Fernando Santosem.

Selekcjoner reprezentacji Polski do lat 21 podczas zgrupowania młodzieżowej kadry w Turcji dostał pytanie dotyczące dotychczasowego kontaktu z Fernando Santosem. Michał Probierz liczy na udaną współpracę.

Zobacz wideo Tak wyglądał trening kadry pod okiem Fernando Santosa

Michał Probierz o współpracy z Santosem. "To niezwykle doświadczony trener i człowiek"

Michał Probierz, który w lipcu ubiegłego roku został selekcjonerem kadry U-21 przebywa obecnie ze swoimi zawodnikami na zgrupowaniu w Turcji, przygotowującym piłkarzy do zbliżających się eliminacji mistrzostw Europy. W trakcie tego obozu młodzieżowych kadrowiczów czekają dwa spotkania towarzyskie: z Austrią oraz Albanią.

50-letni trener podczas rozmowy z portalem "Łączy nas piłka" odniósł się do współpracy między nim a selekcjonerem reprezentacji Polski, Fernando Santosem. Probierz o Portugalczyku wypowiedział się ciepło, podkreślając jego wielkie obycie w zawodzie - Odbyliśmy kilka krótkich rozmów. To niezwykle doświadczony trener i człowiek. Jestem przekonany, że będzie nam się dobrze współpracować - przyznał. 

Santos wywrócił kadrę do góry nogami. Koniec z tradycją. Przemeblował nawet Narodowy Santos wywrócił kadrę do góry nogami. Koniec z tradycją. Przemeblował nawet Narodowy

Przed Fernando Santosem pierwszy sprawdzian, którym będą zbliżające się spotkania z Czechami i Albanią w ramach eliminacji do mistrzostw Europy 2024 w Niemczech. Pierwszy mecz odbędzie się w Pradze 24 marca, natomiast drugi na stadionie PGE Narodowym w Warszawie 27 marca.

Więcej podobnych treści przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Pierwszym dużym problemem nowego selekcjonera są kontuzje, których coraz więcej wśród powołanych reprezentantów. Do Warszawy ostatecznie nie przyjechał Kamil Piątkowski, którego przez uraz musiał zastąpić Bartosz Salamon. Poza tym zgrupowanie opuścili już Bartosz Bereszyński i Kacper Kozłowski, których również dopadły kontuzje. Tego pierwszego zastąpi dowołany do kadry Tymoteusz Puchacz.

Co za pech! Kolejny kadrowicz opuszcza zgrupowanie Co za pech! Kolejny kadrowicz opuszcza zgrupowanie

Więcej o: