Nowy selekcjoner reprezentacji Polski coraz bliżej. PZPN podał godzinę

We wtorek 24 stycznia o godzinie 13:00 rozpocznie się konferencja prasowa z udziałem Cezarego Kuleszy, na której prezes PZPN-u przedstawi nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Wydaje się, że będzie to jeden z dwójki Paulo Bento i Vladimir Petković.

We wtorek 24 stycznia poznamy nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Cezary Kulesza zaplanował specjalną konferencję prasową, na której przedstawi swój wybór. Prezes PZPN-u kilka dni temu zdradził, że ma już w swojej głowie odpowiedniego kandydata. Najpewniej będzie to obcokrajowiec z selekcjonerskim doświadczeniem.

Zobacz wideo Kwiatkowski o pożegnaniu Michniewicza: Nie chcemy wchodzić w szczegóły

Zostanie on przedstawiony we wtorek o godzinie 13:00 na stadionie PGE Narodowy. 

Przez ostatnie kilka dni mieliśmy sporo sprzecznych informacji. "TVP Sport" podało, iż nowym selekcjonerem zostanie Paulo Bento, czemu słowami Fabrizio Romano zaprzeczył jego agent. Natomiast Roman Kołtoń z "Prawdy Futbolu" poinformował, że Cezary Kulesza dogadał się z dwoma kandydatami jednocześnie - Paulo Bento oraz Vladimirem Petkoviciem. Wszystko wskazuje na to, że któryś z tej dwójki zostanie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski.

"Biało-czerwoni" od początku roku zostają bez trenera po nieprzedłużeniu kontraktu z Czesławem Michniewiczem, a już w marcu rozegrają swoje pierwsze mecze eliminacji mistrzostw Europy. Ich przeciwnikami będą Czechy oraz Albania. Nowy szkoleniowiec będzie miał mało czasu na poznanie drużyny, ale mimo to awans na Euro, przy obecnym formacie, to absolutny obowiązek.

Więcej o: