Michniewicz namaścił nowego selekcjonera. Wymowne zdjęcie. "Były i przyszły"

Czesław Michniewicz zamieścił na Instagramie zdjęcie ze spotkania z Michałem Probierzem. "Były i przyszły..." - napisał 52-latek sugerując, że to Michał Probierz mógłby zostać jego następcą na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski.

31 grudnia 2022 roku zakończyła się kadencja Czesława Michniewicza na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski. 52-latek prowadził kadrę przez 11 miesięcy, podczas których awansował z nią na mundial w Katarze, utrzymał w dywizji A Ligi Narodów oraz dotarł do 1/8 finału katarskiego turnieju. Na ten moment nie wiadomo, kto zostanie jego następcą. Według medialnych doniesień PZPN ma wybrać nowego szkoleniowca do końca stycznia.

Zobacz wideo

Czesław Michniewicz "namaścił" Michała Probierza na nowego selekcjonera?

Czesław Michniewicz w pierwszych dniach po rozstaniu z kadrą jest dość aktywny w mediach społecznościowych. We wtorek zamieścił na Instagramie zdjęcie ze spotkania z Michałem Probierzem. Trenerzy udali się do jednej z trójmiejskich restauracji. "Były i przyszły..." - tak Michniewicz podpisał fotografię, sugerując, że kolega może przejąć po nim stanowisko. 

Czesław Michniewicz spotkał się z Michałem ProbierzemCzesław Michniewicz spotkał się z Michałem Probierzem Screen z https://www.instagram.com/stories/czeslaw_michniewicz/3007584028269423173/

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl.

Probierz pół roku temu został selekcjonerem reprezentacji U-21 i wydaje się, że na ten moment nie jest raczej brany pod uwagę do przejęcia kadry seniorów. Według najnowszych informacji mediów wysokie notowania u władz PZPN spośród polskich trenerów ma mieć Jan Urban. Ponadto Cezary Kulesza jest zwolennikiem zatrudnienia Polaka, a nie kogoś zza granicy.

Z kolei w Sylwestra Michniewicz opublikował pożegnalny wpis. Był to ostatni dzień 52-latka jako selekcjonera. "Z ostatnim dniem grudnia kończę pracę na stanowisku Selekcjonera Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Za ten najwspanialszy czas w moim życiu chciałbym bardzo podziękować Prezesowi Cezaremu Kuleszy oraz Zarządowi Polskiego Związku Piłki Nożnej za okazanie mi zaufania" - tak brzmiała treść wpisu, o czym więcej pisaliśmy --> TUTAJ.

Więcej o: