Michniewicz zdradził szczegóły swojego kontraktu. "Nie było żadnych klauzuli"

- Mój kontrakt obowiązuje do 31 grudnia i tyle - mówił o szczegółach swojej umowy w Polskim Związku Piłki Nożnej w programie "Halo Katar" na antenie TVP Sport podczas rozmowy z Jackiem Kurowskim trener reprezentacji Polski Czesław Michniewicz.

W ostatnich dniach po odpadnięciu reprezentacji Polski z mundialu w Katarze dużo mówi się o przyszłości Czesława Michniewicza i szczegółach umowy trenera podpisanej z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. - Co Pan chce wiedzieć? O wysokości kontraktu? - pytał podczas rozmowy z Jackiem Kurowskim w TVP Sport Czesław Michniewicz.

Zobacz wideo Surma: W PZPN jest chaos. Kulesza chce się wycofać rakiem

Michniewicz zdradził szczegóły kontraktu Michniewicza. "Pan wie tyle samo, co ja i koniec"

Odnosił się do artykułów, w których pojawiały się informacje o klauzuli w kontrakcie szkoleniowca, która miała automatycznie przedłużyć umowę po wyjściu z grupy na mundialu. - Pan wie wszystko. Czy on wygasa? Nie ma czegoś takiego jak siedem dni w moim kontrakcie. To tylko potwierdzenie słów, które Pan tu na różne sposoby stara się cytować. Dużo jest nieprawdy, a ja chcę to wyjaśnić, rozmawiać o faktach - stwierdził Michniewicz.

GMecz Francja - Polska na Mistrzostwach Swiata w Pilce Noznej Katar 2022Niestety, Polacy "podbijają" świat. "Stracili miliony z niewiarygodnego powodu"

I przedstawił konkrety dotyczące swojego kontraktu z PZPN-em.- Mój kontrakt obowiązuje do 31 grudnia i tyle. Pan wie tyle samo co ja i koniec. Prezes może przedłużyć mój kontrakt, bo jest moim szefem. Nie było żadnych klauzuli - wskazał trener.

Robert LewandowskiHiszpanie nie mają litości. Kpią z Lewandowskiego. "Najgorszy w historii"

Tylko Kulesza wie, czy Michniewicz pozostanie na stanowisku

Michniewicz nie wyjaśnił zatem także kwestii swojej przyszłości. - Czy zostanę? Chciałbym, a Pan? - śmiał się szkoleniowiec.

To, czy pozostanie na swoim stanowisku zależy jedynie od decyzji prezesa Cezarego Kuleszy, którą ten podejmie w tylko sobie znanym terminie i okolicznościach. Więcej nie wie nawet sam Czesław Michniewicz.

Więcej o: