Polscy kibice podnieśli alarm na Twitterze. Rzecznik kadry zwrócił uwagę sędziemu. "Podkablowałem"

Na Twitterze polscy kibice zauważyli, że Jules Kounde podczas meczu Francja - Polska nosi niedozwoloną biżuterię. Poinofrmowali o tym rzecznika kadry, a ten zainterweniował. Efekt? Sędziowie nakazali piłkarzowi pozbycie się łańcuszków.

W trakcie meczu Polski z Francją widzowie mogli zobaczyć, że obrońca Francuzów Jules Kounde biega po boisku z biżuterią. Miał na szyi dwa złote łańcuszki. Noszenie biżuterii jest jednak niedozwolone w trakcie meczu.

Zobacz wideo Katarskie metro - przepych, bogactwo i śpiewający kibice, a motorniczego nie ma!

Wielka okazja PolakówPolacy zszokowali mistrzów świata. Zieliński zmarnował najlepszą akcję na MŚ [WIDEO]

Rzecznik reprezentacji Polski interweniował po uwagach od kibiców w trakcie meczu Francja - Polska

Na Twitterze zwrócił na to uwagę Łukasz Rogowski, a w odpowiedzi jeden z użytkowników oznaczył rzecznika polskiej kadry Jakuba Kwiatkowskiego. Ten mimo że jest na ławce rezerwowych w Katarze i stamtąd oglądał wciąż trwający mecz Polaków odpisał: "Podkablowałem do technicznego".

Efekt? W pewnym momencie Kounde podbiegł do linii bocznej, żeby wykonać aut. Wtedy zatrzymał go sędzia liniowy i nakazał zdjąć łańcuszki. Obrońca Barcelony nawet nie protestował. Pomógł mu jeden z członków sztabu. Piłkarz nie został też w żaden sposób ukarany i po chwili gra była kontynuowana.

Komentujący to spotkanie dla TVP Robert Podoliński podsumował, że to dobrze, bo może Kounde opuści szczęście, gdyż w obronie rozgrywał niezłe zawody. Niestety, niedługo później to Francuzi wyszli na prowadzenie za sprawą Oliviera Girouda.

Maciej KurzajewskiDziennikarz TVP żartuje z reprezentantów Polski. "Który z Polaków"?

Więcej o: