Szczęsny utonął we łzach. Prawdziwa twarz bohatera mundialu [WIDEO]

Wojciech Szczęsny to bohater reprezentacji Polski na mundialu. Kiedy jednak został sam i rozmawiał z najbliższymi, emocje wzięły górę. Łzy wzruszenia na twarzy bramkarza.

Wojciech Szczęsny to prawdziwy bohater reprezentacji Polski na mundialu w Katarze. Polak wybronił już dwa rzuty karne, w tym jeden Leo Messiego. Po spotkaniu z Argentyną bramkarz po raz kolejny pokazał, że ma duży dystans. - Był kontakt, ale nie na rzut karny. Sędzia jednak uznał inaczej. I dobrze, mogłem się popisać - naigrywał się w pomeczowej rozmowie. Kamery "Faktu" nagrały jednak wzruszający moment z udziałem bramkarza.

Zobacz wideo 33-letni Hindus podbija Polskę. "To wy mnie stworzyliście. Kocham was"

Wojciech Szczęsny płakał po meczu z Argentyną

Polak po spotkaniu z Argentyną stał w korytarzu prowadzącym do szatni i rozmawiał z żoną Mariną Łuczenko-Szczęsną oraz swoim czteroletnim synkiem Liamem. Imponujący pewnością siebie oraz poczuciem humoru bramkarz całkowicie się otworzył. Na wideo widać jak Wojciech Szczęsny płacze, szczególnie gdy z urządzenia dobiega głośne "Kochamy cię" od najbliższych. Był to wzruszający moment z udziałem bramkarza, który wyraźnie pomógł reprezentacji wyjść z grupy na mundialu po 36 latach oczekiwania. Reakcję Polaka można obejrzeć TUTAJ.

Z drugiej strony to wydarzeni pokazała żona Szczęsnego, która zamieściła w mediach społecznościowych nagranie z rozmowy z mężem. Widać na nim, jak najbliżsi bramkarza gratulują mu udanego występu, na co ten zareagował łzami. - Nie da się tego opisać słowami - podpisała nagranie żona Szczęsnego.

Wojciech Szczęsny został bohaterem pierwszej połowy meczu Polska - Argentyna po tym, jak kapitalnie obronił uderzenie Lionela Messiego z rzutu karnego. Kamery telewizyjne nie pokazały jednak, jak nasz bramkarz zareagował na arcyważną interwencję, a właściwie jak zareagowało jego ciało. - Cały zaczął się trząść - wyznał rzecznik kadry Jakub Kwiatkowski

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Emocje związane z rzutem karnym udzieliły się również na ławie sejmowej. Podczas przemowy Michała Urbaniaka (Konfederacja) z mównicy jeden z posłów partii Polska 2050 wydał głośny okrzyk radości. Powodem był obroniony przez Wojciecha Szczęsnego rzut karny w meczu a Argentyną. "Tak się kończy organizowanie sejmowej debaty w czasie meczu Polaków" - napisał na Twitterze Michał Gramatyka.

Przed Wojciechem Szczęsnym i jego kolegami już w niedzielę kolejny wielki test. Tym razem będą musieli zmierzyć się z gwiazdami reprezentacji Francji, aktualnymi mistrzami świata. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 16:00 czasu polskiego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.