Zbigniew Boniek zabrał głos po meczu z Argentyną. Krótko

Zbigniew Boniek, były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, króciutko skomentował mecz Polska - Argentyna. Biało-czerwoni przegrali 0:2, ale i tak awansowali do 1/8 finału. W niej zmierzą się z Francją. Mecz w niedzielę o godz. 16, relacja na żywo na Sport.pl.

Reprezentacja Polski przegrała 0:2 z Argentyną w trzeciej kolejce grupy C. Mimo porażki, biało-czerwoni awansowali do 1/8 finału, bo Meksyk wygrał z Arabią Saudyjską tylko 2:1. W razie zwycięstwa 3:1, to drużyna z Ameryki Północnej cieszyłaby się z awansu.

Zobacz wideo Od wiecznego rozczarowania do bohatera kadry. "Ten turniej należy do Szczęsnego"

Boniek z krótkim komentarzem

Awans Polaków skomentował Zbigniew Boniek. W krótkim, jednym zdaniu. - Brawo za awans……. i nie wiem, co więcej powiedzieć - napisał Boniek na Twitterze.

- Może Pan na przykład powiedzieć, czemu zmarnował Pan tej kadrze 3,5 roku po Nawałce swoimi wyborami - odpowiedział mu Jakub Seweryn, dziennikarz Sport.pl.

Polacy w meczu z Argentyną nie oddali celnego strzału na bramkę, a rywale aż trzynaście. Drużyna Czesława Michniewicza w kategorii celnych strzałów na MŚ w Katarze zajmuje dopiero 29. miejsce spośród wszystkich drużyn na mundialu. Więcej oddali nawet Katarczycy. - Polska przegrała z Argentyną 0:2 w fatalnym stylu i pożegnałaby się z mundialem, gdyby nie pomogła Arabia Saudyjska. Cieszmy się! Chwilowo nieważne jest to, że nie za bardzo umiemy grać w piłkę - pisał o meczu Łukasz Jachimiak, dziennikarz Sport.pl.

W walce o ćwierćfinał turnieju zmierzą się z Francją. Początek meczu w niedzielę o godz. 16. Relacja na żywo na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.