Klub Komediowy przejmuje Instastories Gazeta.pl na czas meczu

Podczas spotkania Polski z Argentyną Instagram Gazeta.pl będzie miał gości specjalnych, którzy skomentują to wydarzenie po swojemu w instagramowych relacjach. Taka gratka zdarza się równie często, jak mecz Polaków o awans do fazy pucharowej mistrzostw świata.

Mecz z Argentyną to wielkie emocje i presja, na szczęście można do tego podejść również na wesoło. Zapraszamy do śledzenia Stories na Instagramie Gazeta.pl, gdzie przed, w trakcie i dzień po meczu ekipa Klubu Komediowego skomentuje to sportowe wydarzenie roku... na swój sposób. Przed pierwszym meczem z Meksykiem zaaplikowali nam okolicznościowy hymn reprezentacji (choć obstawiamy, że nie śpiewają go przed meczem ani piłkarze w szatni, ani Edyta Górniak). Po drugim meczu uczyli saudyjskich kibiców dobrze nam znanej przyśpiewki "Nic się nie stało" w wersji po arabsku, ale też złożyli obietnicę, co zrobią w wypadku osiągnięcia przez kadrę kolejnych etapów mundialu. Uwaga, spoiler: za osiągnięcie 1/8 finału czeka nas nadanie polskim rzekom nazwisk polskich piłkarzy i uszanowanie niedziel niehandlowych. Stawka jest więc ogromna.

Klub Komediowy tworzą gwiazdy komedii nie tylko improwizowanej, które same o sobie piszą tak: "to teatr piwniczny, plac zabaw dla dorosłych, gdzie amerykańska komedia flirtuje z polską kulturą. To tutaj Bill Murray spotyka się z Jeremim Przyborą – a każdy, komu nie brakuje tupetu i języka w gębie, może dołączyć do rozmowy".

Zapraszamy wszystkich instagramowiczów na nasz storiesowy plac zabaw Gazeta.pl >>

Klub KomediowyKlub Komediowy Klub Komediowy