Krystian Bielik asystował już przed meczem. Wspaniałe zachowanie reprezentanta Polski

Krystian Bielik popisał się pięknym zachowaniem podczas wyjścia na mecz Polska - Arabia Saudyjska. Reprezentant Polski pomógł chłopcu, który zagubił się podczas wyprowadzania piłkarzy.

Krystian Bielik asystował jeszcze przed pierwszym gwizdkiem meczu Polska-Arabia Saudyjska. 24-latek podniósł zagubionego chłopca, który podczas wyprowadzania piłkarzy...nie wiedział dokąd iść. Dzięki pomocy pomocnika dziecko szło dalej samo.

Zobacz wideo Co się dzieje przed meczem Polaków z Arabią Saudyjską? Lewandowski jeszcze nie został skreślony przez kibiców

Krystian Bielik pomógł zagubionemu chłopcu. Wspaniały gest Polaka

Do sytuacji w roli głównej z Krystianem Bielikiem oraz chłopcem z eskorty doszło kilka minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Dziecko, które wyprowadzało pomocnika nagle...stanęło i nie wiedziało, co ma robić dalej. 24-latek popisał się wyczuciem i szybko podniósł chłopca i pokazał mu, gdzie iść dalej. Po chwili chłopiec wiedział już gdzie iść i z dumą towarzyszył Bielikowi w dalszej drodze na murawę. Wspaniały gest reprezentanta Polski.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl.

Krystian Bielik wrócił do pierwszego składu reprezentacji Polski. W starciu z Meksykiem pomocnik zaliczył 45 minut na murawie, zmieniając w przerwie Nicolę Zalewskiego. W meczu z Arabią Saudyjską zastąpił od pierwszych minut na boisku Sebastiana Szymańskiego

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.