Niepokojące wieści. Lider reprezentacji Polski nie trenował z zespołem

Reprezentacja Polski w sobotę zagra mecz o wszystko z Arabią Saudyjską. Jak donoszą "WP Sportowe Fakty", jeden z liderów kadry nie trenował z zespołem podczas czwartkowych zajęć. Do dyspozycji wracają za to Krystian Bielik i Bartosz Bereszyński.

Na dwa dni przed kluczowym spotkaniem z Arabią Saudyjską trzech zawodników miało indywidualny harmonogram ćwiczeń. Z zespołem, ale w mniejszej intensywności pracowali Bartosz Bereszyński oraz Krystian Bielik, o których Czesław Michniewicz mówił po starciu z Meksykiem, iż mają drobne problemy mięśniowe.

Zobacz wideo Dariusz Szpakowski ocenia Polaków: To jedyny pozytyw

Chodzi o sprawy przeciążeniowe

Ten sam powód jest przyczyną nieobecności na treningu z całą drużyną Piotra Zielińskiego. Jak donosi Mateusz Skwierawski na łamach "WP Sportowe Fakty", pomocnik Napoli ćwiczył jedynie indywidualnie. Sztab kadry nie chce ryzykować zdrowia naszego kluczowego zawodnika. - To raczej dmuchanie na zimne. Chodzi o sprawy mięśniowe, u niektórych przeciążeniowe, ale nie dzieje się nic groźnego. Podobnie z Bartkiem i Krystianem - mówi cytowany przez "WP Sportowe Fakty", Jacek Jaroszewski, lekarz reprezentacji.

Czesław Michniewicz na czwartkowej konferencji prasowej zapewnił, że wszyscy zawodnicy będą do jego dyspozycji na starcie z Arabią Saudyjską. Reprezentacja Polski z tym rywalem zmierzy się w sobotę 26 listopada.

Więcej o:
Copyright © Agora SA