Drwili z Lewandowskiego. Meksykańscy kibice spotkali polskich piłkarzy w słynnej restauracji [WIDEO]

Meksykańscy kibice postanowili zadrwić z Roberta Lewandowskiego. - Memo Ochoa przesyła pozdrowienia, staruszku! - wykrzykiwali w kierunku reprezentanta Polski, który wybrał się wraz z kolegami do restauracji.

Reprezentacja Polski przygotowuje się do kolejnego meczu na mistrzostwach świata w Katarze. W najbliższą sobotę czeka ich niezwykle ważne starcie z Arabią Saudyjską, które może zadecydować o losach awansu do fazy pucharowej turnieju. W czasie wolnym od zajęć, nasi piłkarze postanowili nieco się zrelaksować i odwiedzili znaną restaurację Nusr-Et, której właścicielem jest Nusret Gokce, znany lepiej na całym świecie jako Salt Bae.

Zobacz wideo Michniewicz odpowiada dziennikarzowi. "Byliśmy najgorsi?"

Robert Lewandowski został obiektem drwin meksykańskich kibiców. "Ochoa przesyła pozdrowienia"

Polacy zjawili się w lokalu w Doha, czym Gokce pochwalił się na Instagramie. Zapozował do zdjęcia z grupą, w której skład weszli m.in. Piotr Zieliński, Arkadiusz Milik, Bartosz Bereszyński, Nicola Zalewski i Robert Lewandowski. "Świetna drużyna" - podpisał zdjęcie kucharz. 

Salt Bae z reprezentantami PolskiSalt Bae z reprezentantami Polski screen - relacja https://www.instagram.com/nusr_et/

Z naszym kapitanem celebryta pozował najdłużej. Panowie znają się już, gdyż w przeszłości Lewandowski odwiedzał jego lokale. Polak nie spodziewał się zapewne, że przy okazji spotkania z kucharzem, będzie musiał wysłuchiwać obraźliwych komentarzy. Wszystko za sprawą grupki meksykańskich kibiców, którzy także znajdowali się w lokalu. 

 

Na TikToku pojawiło się krótkie nagranie, na którym możemy zobaczyć i usłyszeć, jak fani naszego niedawnego rywala pokrzykują w kierunku Roberta Lewandowskiego. Meksykanie postanowili z niego zadrwić, wypominając niewykorzystany rzut karny z wtorkowego meczu. Lewandowski w 58. minucie przegrał pojedynek z Guillermo Ochoą, który odbił piłkę

- Lewandowski! Lewandowski! Memo Ochoa przesyła pozdrowienia, staruszku! - możemy usłyszeć na nagraniu w języku hiszpańskim. 

Robert Lewandowski nie zareagował jednak na prowokację. Zachował spokój i nawet nie spojrzał w kierunku zaczepiających go kibiców, choć stali dość blisko. Sami skorzystali z okazji i zrobili Polakowi kilka zdjęć oraz uwiecznili jego obecność nagraniami wideo.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.