To może być joker reprezentacji Polski w meczu z Arabią. "Rośnie na naszych oczach"

Antoni Partum
Polska zdobyła cenny punkt z Meksykiem, ale w meczu z Arabią Saudyjską Czesław Michniewicz pewnie nieco zmieni skład. Kto może okazać się naszym jokerem? - To jest turniej, więc nie ma sentymentów. Myślę, że Nicola Zalewski trafi na ławkę. No i spodziewam się... niespodziewanego nazwiska, choćby np. Michała Skórasia - w Sportowym Poranku Sport.pl powiedział Sebastian Chabiniak, komentator Eleven Sports.

"Zdarzało się, że był aktywny, ale z tej aktywności absolutnie nic nie wynikało, bo gdy tylko był przy piłce, to zachowywał się tak nerwowo, że albo dogrywał niedokładnie, albo z powrotem do tyłu, do linii defensywnej. Nie zrobił ani jednej ciekawej akcji, a do tego pod koniec pierwszej połowy zaczął mieć przestoje w defensywie, przez co Bereszyński miał kłopoty z duetem Lozano - Sanchez. Spalił się i nic dziwnego, że został zmieniony w przerwie. Pretensje może mieć tylko do siebie" - tak o Nicoli Zalewskim pisał Jakub Seweryn, dziennikarz Sport.pl, który przyznał mu notę "1+" w skali 1-6. Kto może zastąpić gracza Romy w pierwszym składzie?

Prawdopodobnie dojdzie do zmiany ustawienia i szansę otrzyma napastnik. - Ja bym postawił na Karola Świderskiego, bo między nim a Robertem Lewandowskim widać chemię. To jest człowiek, który wokół naszego kapitana potrafi świetnie pracować - mówi Sport.pl Sebastian Chabiniak.  I dodaje, że jokerem reprezentacji Polski może okazać się Michał Skóraś z Lecha Poznań.

- To jest turniej, więc nie ma sentymentów. Myślę, że Zalewski trafi na ławkę. No i spodziewam się... niespodziewanego nazwiska, choćby np. Michała Skórasia, który może wejść z ławki rezerwowych. Ma swój moment. I ma taką pozytywną bezczelność boiskową. Na kogo postawić, jak nie na piłkarza, który rośnie na naszych oczach? - przewiduje Chabiniak.

Zobacz wideo To może być joker reprezentacji Polski w meczu z Arabią. „Ma swój czas"

Całość znajdziecie tu:

 
Więcej o: