Polska - Chile. Gdzie oglądać ostatni mecz przed MŚ 2022? [Transmisja TV, stream online]

W środę 16 listopada reprezentacja Polski rozegra ostatnie spotkanie przed mistrzostwami świata, jej rywalem będzie reprezentacja Chile. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00. Gdzie i kiedy go oglądać? Transmisja TV, stream online.

Już za kilka dni reprezentacja Polski rozpocznie udział w mistrzostwach świata. W pierwszym spotkaniu grupowym jej rywalem będą Meksykanie (22 listopada), potem zagra z Arabią Saudyjską (26 listopada) oraz Argentyną (30 listopada).

Zobacz wideo Tak będzie wyglądać skład Polski na Meksyk?

Ostatni test Polaków przed MŚ. Zagrają towarzysko z Chile

W ostatnim meczu przed inauguracją mundialu Polacy zagrają towarzysko z Chile. Mając na uwadze to, że na będą tam się mierzyć z dwoma latynoskimi zespołami, dobór przeciwnika trudno uznać za przypadkowy. Co prawda podopieczni Eduardo Berizzo w ostatnich miesiącach nie imponują formą, przez co nie wywalczyli awansu na MŚ, ale i tak mogą okazać się godnym rywalem dla drużyny Czesława Michniewicza.

Więcej podobnych treści sportowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Przy okazji tego meczu sporo mówi się o sprawach organizacyjnych. Z powodu wykrycia usterki na Stadionie Narodowym musiał on zostać przeniesiony na obiekt Legii Warszawa. Później okazało się, że są problemy z cenami wejściówek, które poszły ostro w górę. W tej sytuacji pozostaje się cieszyć z tego, że selekcjoner będzie mógł skorzystać z prawie wszystkich powołanych piłkarzy. Niedostępny będzie tylko wracający do zdrowia Michał Skóras, jego miejsce w kadrze meczowej zajmie Kacper Tobiasz. A że będzie to ostatnie spotkanie przed MŚ, to zapewne Michniewicz pokusi się o kilka eksperymentów.

Polska po raz ostatni grała z Chile w czewrcu 2018 roku, gdy szykowała się do startu w rosyjskim mundialu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2, bramki zdobywali Robert Lewandowski, Piotr Zieliński, Diego Valdes oraz Miiko Albornoz.

Mecz towarzyski Polska - Chile. Gdzie oglądać? [Transmisja TV, stream online]

Towarzyskie spotkanie Polski z Chile odbędzie się w środę 16 listopada. Początek o godzinie 18:00. Transmisję z tego spotkania będzie można śledzić w telewizji na kanałach TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport Premium 1, a także w internecie na stronie tvpsport.pl, w aplikacji mobilnej TVP Sport oraz usłudze Polsat Box Go. Zapraszamy również do śledzenia relacji tekstowej na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl Live.

Więcej o: