Problem z Narodowym? Mecz Polski z Chile ma zostać przeniesiony

Mecz Polska - Chile może nie odbyć się na Stadionie Narodowym - poinformował Sebastian Staszewski. Wszystko przez usterkę wykrytą na obiekcie.

Już w środę reprezentacja Polski zagra ostatni oficjalny mecz przed rozpoczęciem mistrzostw świata. O 18:00 drużyna Czesława Michniewicza miała zagrać na Stadionie Narodowym z Chile. Miała, ale nie wiadomo, czy mecz nie zostanie przeniesiony.

Zobacz wideo Michniewicz: Pytają, dlaczego Krychowiak? Odpowiadam, że Waldek Matysik nie może

Wszystko przez usterkę na Stadionie Narodowym, o czym poinformował dziennikarz portalu Interia.pl - Sebastian Staszewski. "W wyniku rutynowej inspekcji wykryto usterkę budowlaną, która uniemożliwi rozegranie sparingu. Wiele wskazuje na to, że mecz będzie przeniesiony na stadion Legii Warszawa" - napisał Staszewski na Twitterze.

PZPN na razie nie skomentował tej sprawy. Nie wiadomo więc, czy mecz odbędzie się na Stadionie Narodowym, czy na położonym o kilka kilometrów dalej stadionie, na którym na co dzień gra Legia. Nie wiadomo też, jaką decyzję w sprawie biletów podejmie PZPN, jeśli mecz zostanie przeniesiony.

RodrygoRodrygo nie wytrzymał po meczu z Cadizem. "Po prostu hańba"

Stadion Narodowy może pomieścić o ponad 20 tys. kibiców więcej niż obiekt Legii. Nie wiadomo, jaką decyzję podejmą władze związku w kwestii nadwyżki publiczności w momencie ewentualnego przeniesienia spotkania.

Polska - Chile jednak na stadionie Legii?!

Mecz Polska - Chile będzie ostatnim oficjalnym sprawdzianem dla kadry Michniewicza przed mundialem. W czwartek, czyli w dniu wylotu do Kataru, reprezentacja Polski rozegra jeszcze spotkanie z rezerwami Legii. Będzie to jednak mecz nieoficjalny, zamknięty dla publiczności. On też miał się odbyć na Stadionie Narodowym.

Reprezentanci, którzy nie będą uczestniczyć w meczu z Chile, zagrają mecz 2x30 lub 2x35 minut. To też efekt fajnej współpracy - umówiłem się z Jackiem Zielińskim i Markiem Śledziem, że tak zrobimy - ujawnił selekcjoner w rozmowie z Mateuszem Borkiem na Kanale Sportowym.

Sławomir Peszko"Oddał maszynom ze sto tysięcy złotych" - Peszko o koledze, z którym grał w Las Vegas

Mundial zacznie się dla nas 22 listopada meczem z Meksykiem. Cztery dni później zagramy z Arabią Saudyjską a 30 listopada z Argentyną.

Więcej o: