Krychowiak przekazał: "To skandal". A potem wziął i usunął wpis

Grzegorz Krychowiak w sarkastyczny sposób skomentował powołania Czesława Michniewicza, ale po chwili usunął wpis. Co takiego napisał pomocnik reprezentacji Polski?
Zobacz wideo

Czesław Michniewicz nie zadziwił swoimi powołaniami, jak Paweł Janas w 2006 roku, gdy nie wziął na mundial m.in. Jerzego Dudka, Tomasza Kłosa i Tomasza Frankowskiego. Ale obecny selekcjoner Polaków i tak musi się zmierzyć z krytyką. Roman Kołtoń z "Prawdy Futbolu" sprzeciwia się powołaniu Artura Jędrzejczyka. Głos na temat polskiej kadry zabrał nawet Rafael Oliveira, brazylijski dziennikarz. W mediach społecznościowych też trwa zażarta dyskusja. Jak w tym dowcipie, że w Polsce mieszka 38 milionów obywateli i tyle samo... selekcjonerów. I prawdopodobnie do tego odnosił się post, który na Twitterze opublikował Grzegorz Krychowiak, ale chwilkę później go usunął.

"Uważam, że to skandal, że ten zawodnik nie jedzie na MŚ, a ten, który jedzie to też skandal, bo nie powinien jechać. Mam wielkie doświadczenie, a nie rozumiem niektórych decyzji i ja bym powołał lepszą grupę piłkarzy #40MilionówSelekcjonerówDzisiaj" - napisał jeszcze przed ogłoszeniem kadry Krychowiak.

Krychowiak, rzecz jasna, znalazł się wśród powołanych graczy. 16 listopada reprezentacja Polski zmierzy się  w meczu towarzyskim z Chile. Dzień później kadra Michniewicza ma udać się do Kataru. Zmagania na mundialu Biało-Czerwoni rozpoczną 22 listopada meczem z Meksykiem, 26 listopada zmierzą się z Arabią Saudyjską, a 30 listopada z Argentyną.

Kadra Polski na mundial w Katarze:

  • Bramkarze: Bartłomiej Drągowski, Wojciech Szczęsny, Łukasz Skorupski
  • Obrońcy: Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Matty Cash, Kamil Glik, Robert Gumny, Artur Jędrzejczyk, Jakub Kiwior, Mateusz Wieteska, Nicola Zalewski
  • Pomocnicy: Krystian Bielik, Przemysław Frankowski, Kamil Grosicki, Jakub Kamiński, Grzegorz Krychowiak, Michał Skóraś, Damian Szymański, Sebastian Szymański, Piotr Zieliński, Szymon Żurkowski
  • Napastnicy: Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Krzysztof Piątek, Karol Świderski
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.