Wiemy, gdzie i kiedy Czesław Michniewicz ogłosi kadrę na mundial w Katarze

W czwartek, 10 listopada o godzinie 15:00 poznamy kadrę reprezentacji Polski na mistrzostwa świata w Katarze. Taką informację przekazał dziennikarz "Przeglądu Sportowego", Robert Błoński, Poinformował również o miejscu, w którym Czesław Michniewicz ogłosi 26-osobową kadrę.

Można już odliczać dni do momentu rozpoczęcia najważniejszego turnieju piłkarskiego na świecie. Mistrzostwa świata w Katarze rozpoczną się 20 listopada, a do 13 dnia tego miesiąca reprezentacje mają czas na zgłoszenie oficjalnych kadr na mundial. Wcześniej, bo 20 października, Michniewicz ogłosił szeroką 47-osobową kadrę.

Zobacz wideo Dramat reprezentanta Polski. Dostał w oko, a potem drugi raz. Bez szans na MŚ 2022

Michniewicz ogłosi kadrę na mistrzostwa świata w miejscu wystawy "Polska na mundialach"

- Ogłoszenie 26-osobowego składu reprezentacji Polski na MŚ w Katarze w najbliższy czwartek o godzinie 15 w warszawskim kompleksie Fabryka Norblina przy ulicy Żelaznej - poinformował na Twitterze dziennikarz "Przeglądu Sportowego", Robert Błoński.

Wcześniej wiedzieliśmy już, że w najbliższy czwartek poznamy kadrę na mundial w Katarze. Nie znaliśmy jednak szczegółów. Michniewicz przedstawi listę trzy dni przed terminem narzuconym przez FIFA. Wiemy, że w 26-osobowym składzie na pewno nie znajdzie się Jacek Góralski. Małe szanse na wyjazd do Kataru ma także Adam Buksa, który zmaga się z kontuzją kostki. Sama lokalizacja także nie jest przypadkowa, bo w Fabryce Norblina od 29 października można oglądać multimedialną wystawę "Polska na mundialach".

Więcej takich informacji znajdziesz na Gazeta.pl

Przed mistrzostwami świata reprezentacja Polski zmierzy się 16 listopada w meczu towarzyskim z Chile. Dzień później kadra Michniewicza ma udać się do Kataru. Zmagania na mundialu Biało-Czerwoni rozpoczną 22 listopada meczem z Meksykiem, 26 listopada zmierzą się z Arabią Saudyjską, a 30 listopada z Argentyną.

Sam turniej otworzy mecz Kataru z Ekwadorem 20 listopada, a zakończy wielki finał, który zostanie rozegrany w niedzielę 18 grudnia.

Więcej o: