Michniewicz ogłosi szeroką kadrę na mundial. Gdzie i o której oglądać? [TRANSMISJA TV, STREAM]

W czwartek, 20 października, o 14:00 Czesław Michniewicz ogłosi szeroką kadrę na mistrzostwa świata w Katarze. Odbędzie się to podczas Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki w Zakopanem. Gdzie i kiedy oglądać ogłoszenia selekcjonera reprezentacji Polski? Transmisja TV, stream.

Równo miesiąc przed rozpoczęciem mundialu w Katarze Czesław Michniewicz ogłosi szeroką, 40-osobową kadrę przed turniejem. Ostatecznie, po selekcji selekcjonera i jego sztabu, na turniej pojedzie "tylko" 26 graczy z tej listy.

Zobacz wideo Roman Kołtoń o upadku Złotej Piłki. "Nadróbmy to, Lewandowski zmiażdżył"

Czesław Michniewicz ogłosi kadrę na miesiąc przed mistrzostwami świata w Katarze

Czesław Michniewicz pierwotnie miał ogłosić aż 55-osobową szeroką kadrę, ale ostatecznie ma ona liczyć 15 nazwisk mniej. Według pierwszych przecieków ma się na niej znaleźć m.in. Maik Nawrocki z Legii Warszawa. Nie brakuje także wypowiedzi ekspertów, którzy doradzają selekcjonerowi, którym zawodnikom powinien przyjrzeć się przed wybraniem wybrańców, którzy polecą do Kataru.

Przed mundialem podopieczni Michniewicza rozegrają mecz towarzyski z Chile, który zostanie rozegrany 16 listopada, 4 dni przed oficjalnym rozpoczęciem mistrzostw świata. Sam turniej dla reprezentacji Polski rozpocznie się 22 listopada spotkaniem z Meksykiem, które zostanie rozegrane o godzinie 17:00. Pozostałe dwa mecze Biało-Czerwoni rozegrają z Arabią Saudyjską (26 listopada o 14:00) i Argentyną (30 listopada o 20:00). 

Więcej takich informacji znajdziesz na Gazeta.pl

Gdzie i kiedy oglądać ogłoszenie szerokiej kadry na mistrzostwa świata w Katarze? Transmisja TV, stream online

Ogłoszenie szerokiej kadry reprezentacji Polski na mistrzostwa świata w Katarze odbędzie się w czwartek, 20 października o godzinie 14:00 podczas Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki w Zakopanem. Transmisje w internecie przeprowadzi Łączy Nas Piłka na YouTube i Facebooku, a także serwis sport.tvp.pl natomiast w telewizji wydarzenie będzie można obejrzeć w Polsacie Sport News.

Więcej o: