Michniewicz pokazuje kulisy MŚ w Katarze. I zwraca uwagę na ważny szczegół

Czesław Michniewicz nie marnuje czasu w Katarze. Selekcjoner reprezentacji Polski udał się na jeden ze stadionów i sprawdził, jak działa klimatyzacja na katarskich obiektach przed mistrzostwami świata. "Trochę dmucha" napisał w mediach społecznościowych.

Do startu mistrzostw świata w Katarze zostało niespełna półtora miesiąca, a to oznacza wzmożony czas pracy przed Czesławem Michniewiczem i jego sztabem. Selekcjoner jest już w Katarze i robi rekonesans w miejscach, w których Biało-Czerwoni będą rywalizować podczas zbliżającego się mundialu.

Zobacz wideo To będzie napędzać w Wiśle kolejne problemy. Zmiana trenera nie wystarczy

"Trochę dmucha". Czesław Michniewicz sprawdza klimatyzację na stadionie, na którym zagra reprezentacja Polski

Na swoim Instagramie selekcjoner wstawił krótką relację ze słowami: "Słynna stadionowa klimatyzacja. Trochę wieje". To bez wątpienia dobre informacje, zwłaszcza że w Katarze w listopadzie czy grudniu temperatura potrafi osiągać temperatury mierzące grubo ponad 20 stopni Celsjusza. 

Czesław Michniewicz oznaczył na swojej relacji Education City Stadium, na którym przyjdzie zmierzyć się reprezentacji Polski. Na tym obiekcie, 26 listopada, Polacy zagrają z Arabią Saudyjską. Poza tym meczem rozegrane tam zostaną spotkania Danii z Tunezją, Urugwaju z Koreą Południową czy mecze fazy pucharowej - 1/8 i ćwierćfinał.

Tuż po powrocie z Kataru, w dniach 10-16 października, Michniewicz ze swoim sztabem uda się do Arłamowa, gdzie ma pracować nad planem przygotowań reprezentacji do zbliżającego się turnieju. Kilka dni po tym ma zostać ogłoszona szeroka kadra na katarski mundial.

Więcej takich informacji znajdziesz na Gazeta.pl

Polska na tegorocznych mistrzostwach świata zmierzy się z Meksykiem, Argentyną i Arabią Saudyjską. Pierwszy mecz Biało-Czerwoni rozegrają z Meksykanami 22 listopada o 17:00. Następnie 26 listopada zagrają z Saudyjczykami, a 4 dni później z reprezentacją Leo Messiego. Tuż przed mundialem Polacy zagrają ostatni sparing z Chile, który odbędzie się 16 listopada.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.