Arkadiusz Milik uprzedził Roberta Lewandowskiego. "To jest biznes"

Dominik Wardzichowski
Roberta Lewandowskiego i Arkadiusza Milika łączy nie tylko piłka i pozycja na boisku, ale też biznes. Obaj są właścicielami restauracji. Milik w Katowicach, Lewandowski w Warszawie. Jak funkcjonuje i wygląda ta napastnika Juventusu? Zapraszamy do środka!

- Arkadiusz Milik jest właścicielem restauracji - mówi nam już na samym początku Krzysztof Ciemiera, prezes spółki zarządzającej Food&Ball, gdy pytamy go, jaką funkcję w katowickiej restauracji pełni napastnik reprezentacji Polski. - To jest biznes. Arek ma swoją pracę, trenuje, gra w piłkę i na tym się skupia - tłumaczy. To jak funkcjonuje jego biznes? - Wybrał ludzi, którzy prowadzą restaurację. Mamy stały kontakt z Arkiem. Wie, co dzieje się w restauracji, a gdy przyjeżdża, to organizujemy spotkania z kibicami, na których można zrobić sobie zdjęcie, czy dostać autograf od Arka - dodaje Ciemiera.

Co ciekawe, to nie Robert Lewandowski, a właśnie Arkadiusz Milik wcześniej otworzył swój restauracyjny biznes, uprzedził kapitana. A jak wygląda restauracja Food&Ball w Katowicach? Co można w niej zjeść, a co wypić? Zapraszamy na nasz materiał, który swoją premierę miał w programie "Studio Biznes" na Gazeta.pl, który możecie oglądać w każdą środę punktualnie o godzinie 12.

Zobacz wideo Testujemy restaurację Arkadiusza Milika. "To jest biznes"
Więcej o: