Jego stylizacja wywołuje efekt WOW. Lewandowski wydał na nią majątek

Robert Lewandowski zachwyca nie tylko na boisku, ale też poza nim. Kapitan polskiej reprezentacji uwielbia dobrze się ubrać. Ostatnio pochwalił się na Instagramie nową stylizacją. Tyle samo emocji, co sam wygląd Lewandowskiego, wywołała suma, jaką trzeba na nią przeznaczyć.

Robert Lewandowski lubi błysnąć w mediach społecznościowych. Tym razem podzielił się niepozornym wpisem na Instagramie. - Po prostu sobie spaceruję - napisał krótko. Fani jednak w mig zrozumieli, co tak naprawdę chciał wyeksponować polski napastnik. To nowa stylizacja warta majątek.

Zobacz wideo Robert Lewandowski ocenia reprezentację Polski: Powinniśmy się zastanowić

Na zdjęciu Lewandowski pozuje w nowym zestawie od firmy Dolce&Gabbana. Ta marka jest często wybierana przez zarówno Roberta, jak i Annę Lewandowskich. Strój najwyraźniej wzbudził uznanie internautów, bo zawodnik FC Barcelony dostał już ponad 360 tys. polubień i liczba wciąż rośnie. 

 

Oczywiście poza wyrazami zachwytu, od razu w sieci zawrzało z powodu ceny, jaką Lewandowski musiał przeznaczyć na tak ekskluzywne ubrania. Dziennikarze Interii wyliczyli, że piłkarz wydał na nie około 11 tys. złotych. Jak podają, spodnie w oficjalnym sklepie Dolce&Gabbana kosztują 850 euro. Z kolei za kurtkę należy zapłacić 1450 euro. Łącznie jest to wydatek rzędu 2300 euro.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

To nie jest pierwsza sytuacja, gdy Lewandowski pokazuje się w ubraniach tej marki. Latem tego roku wraz ze swoją żoną Anną udał się także na imprezę zorganizowaną przez właścicieli Dolce&Gabbana, a to nie wszystko. - Widzę go na French Open, widzę w Cannes, widzę na imprezach Dolce Gabbany. To jest inny człowiek niż ten, którego ja pamiętam. Kiedyś odcinał się od takich rzeczy - mówił Sport.pl Mariusz Siewierski, menedżer od spraw reklamowych pracujący kiedyś z Lewandowskim

Lewandowski ma za sobą zgrupowanie reprezentacji, podczas którego Polacy przegrali w Lidze Narodów z Holandią 0:2, a potem dzięki jego asyście pokonali 1:0 Walię, zapewniając sobie utrzymanie w najwyższej dywizji rozgrywek. Teraz napastnik wrócił do Barcelony i pozostało mu jeszcze trochę czasu na odpoczynek przed wznowieniem gier ligowych. Polak powinien ponownie pojawić się w składzie drużyny Xaviego już w najbliższą sobotę. FC Barcelonę czeka wyjazdowe spotkanie z Mallorcą w ramach siódmej kolejki La Liga.

Więcej o: