Ostatnia prosta przed MŚ 2022 w Katarze. Kiedy reprezentacja Polski zagra z Chile? [TERMINARZ]

Reprezentacja Polski wygrała z Walią 1:0 i zapewniła sobie utrzymanie w grupie A Ligi Narodów. Dla naszej reprezentacji był to przedostatni poważny sprawdzian przed mundialem. Kto i kiedy będzie naszym ostatnim rywalem przed wyjazdem do Kataru?

Drużyna Czesława Michniewicza wygraną z Walią była drugą w tym roku kalendarzowym. Mistrzostwa Świata zbliżają się wielkimi krokami, ale przed ich rozpoczęciem biało- czerwoni zagrają jeszcze jedno spotkanie. Sześć dni przed pierwszym gwizdkiem meczu z Meksykiem zmierzymy się na PGE Narodowym z reprezentacją Chile.

Zobacz wideo Próba generalna przed mundialem. Oceniamy Polaków po Walii

Chile ostatnim sprawdzianem przed mistrzostwami świata

Na konferencji prasowej po meczu z Walią Czesław Michniewicz powiedział, że przez naszą reprezentacją dwa ciężkie miesiące przygotowań przed mundialem. W trakcie ich trwania nie będzie jednak zbyt wiele czasu na pracę z piłkarzami. Jego zespół spotka się 14 listopada, a już 22 listopada zagra pierwszy mecz w Katarze z Meksykiem.

Biało- czerwonych przed wylotem na mundial czeka jednak jeszcze jedno spotkanie, w którym zmierzą się z Chile na PGE Narodowym w Warszawie. Mecz zaplanowano na środę 16 listopada i ma być on próbą generalną przed startem mistrzostw. Nasi następni rywale do Kataru nie pojadą, ponieważ zajęli siódme miejsce w grupie eliminacyjnej.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Reprezentacja Polski mecz otwarcia na mistrzostwach świata w Katarze rozegra z Meksykiem we wtorek 22 listopada o godzinie 17:00. Cztery dni później, o godzinie 14:00, rywalem Polaków będzie Arabia Saudyjska. Ostatni mecz fazy grupowej, przeciwko Argentynie, reprezentacja rozegra 30 listopada o godzinie 20:00.

Kiedy mecze reprezentacji Polski? Oto terminarz 

  • Polska - Chile (16.11 - towarzyski)
  • Meksyk - Polska (22.11, godzina 20:00 - MŚ 2022)
  • Polska - Arabia Saudyjska (26.11, godzina 14:00 - MŚ 2022)
  • Polska - Argentyna (30.11, godzina 20:00 - MŚ 2022)
Więcej o: