Kibice mogą odetchnąć z ulgą. Młody obrońca reprezentacji Polski wyleczył uraz i został powołany

Istniało ryzyko, że Nicola Zalewski nie pojawi się na zgrupowaniu reprezentacji Polski z powodu kontuzji. Ostatecznie skończyło się tylko na obawach i Czesław Michniewicz powołał obrońcę do kadry.

Nicola Zalewski doznał kontuzji w wyjazdowym meczu Ligi Europy: AS Romy z Ludogorcem Razgrad (1:2). Na początku włoskie media informowały, że uraz jest dość poważny i zawodnik może wrócić do gry dopiero na początku października. W związku z tym istniało ryzyko, że nie wziąłby udziału we wrześniowym zgrupowaniu reprezentacji Polski. 

Zobacz wideo Polacy w ćwierćfinale MŚ. Muszą wyrzucić z turnieju faworytów. "Mecz do zapamiętania na lata"

Nicola Zalewski powołany do kadry

W sobotę obrońca przeszedł szczegółowe badania w sobotę. Na szczęście uraz nie okazał się na tyle groźny, jak zakładano na początku i Czesław Michniewicz powołał go do reprezentacji. To bardzo dobra wiadomość zarówno dla niego, jak i kibiców. Pełną listę powołanych piłkarzy można zobaczyć > TUTAJ

Carlitos wyjaśnił sytuację z Vukoviciem. Carlitos wyjaśnił sytuację z Vukoviciem. "Raz na zawsze"

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Polaków podczas przerwy reprezentacyjnej czekają dwa ważne mecze w Lidze Narodów. Najpierw 22 września zmierzą się przed własną publicznością z Holandią, a następnie 25 września zagrają na wyjeździe z Walią. To będą również jedne z ostatnich spotkań, jakie drużyna Michniewicza rozegra przed zbliżającymi się mistrzostwami świata w Katarze.

W takich koszulkach Polacy zagrają na MŚ w Katarze. Wyciekły ich zdjęciaW takich koszulkach Polacy zagrają na MŚ w Katarze. Wyciekły ich zdjęcia

Więcej o: