Matty Cash zaprosił piłkarzy z miasta swojej babci. Otrzymał lokalny specjał [WIDEO]

Matty Cash przed ostatnim spotkaniem reprezentacji Polski z kadrą Belgii zaprosił na spotkanie piłkarzy Pioniera Brańsk. Właśnie z tego miasta pochodzi babcia reprezentanta Polski - Janina Tomaszewska.

Spotkanie zawodnika Aston Villi z graczami Pioniera zostało nagrane przez oficjalny profil klubu z Podlasia. Oprócz zawodników podlaskiej ekipy, na spotkaniu z Cashem pojawił się również burmistrz miasta - Eugeniusz Koczewski, który zaprosił reprezentanta Polski do odwiedzenia miejsca urodzenia babci Casha.

Zobacz wideo Polska - Belgia. Trzech wygranych zgrupowania kadry. [SPORT.PL LIVE #27]

"The Guardian" porównał drużyny MŚ. Polska jest w grupie z najlepszą i najgorszą

Matty Cash otrzymał nietypowy prezent od piłkarzy z Brańska

Reprezentant Polski zadeklarował, że w najbliższym czasie zamierza odwiedzić Brańsk, choć nie uda mu się to podczas ważnego dla Pioniera meczu, w którym zawodnicy będą rywalizowali o awans do ligi okręgowej.

Piłkarz Aston Villi otrzymał również kilka prezentów od drużyny Pioniera i burmistrza miasta. Oprócz albumu i książki o historii Brańska Cash dostał również koszulkę oraz szalik drużyny i... bimber. - Mamy także takie nasze lokalne produkty - śmiał się Koczewski z Cashem. - Bardzo dziękuję, doceniam to. Dziękuję również za wsparcie - odpowiedział Cash, a później zaczął rozdawać autografy. 

 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

polska - belgia; zielinskiBoniek ocenił występ reprezentacji Polski. Są winni. "Potrzeba pomocników"

Reprezentacja Polski nie wygrała co prawda z Belgią i finalnie rywale triumfowali 1:0. Spotkanie obfitowało jednak w wiele przyjemnych momentów. Oprócz spotkania Casha z graczami Pioniera, po meczu Robert Lewandowski pożegnał również legendarnego komentatora Andrzeja Janisza, który ostatni raz na żywo relacjonował mecz polskiej kadry

Cash rozegrał natomiast swoje siódme spotkanie dla reprezentacji Polski. 25-latek może zaliczyć minione zgrupowanie do udanych. Popisał się on bowiem ładną bramką w zremisowanym przez "Biało-Czerwonych" meczu z Holandią 2:2

Więcej o: